• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    E42: Takhle jsem to kdysi řešil s přechodem ze seznamu, ale vzhledem k tomu, že live.com využívám fakt hodně se mi na google přecházet nechce. Zkoušel jsem gmail i ostatní, ale mnoho technologií googlu mě neuchvátilo... Asi jsem jeden z těch zatvrzelých Mikro$ofťáků :D
    E42
    E42 --- ---
    CERMINEK: Rozloučit se s Hotmailem? Jak jsem to pochopil, Hotmail IMAP prostě neumí.
    Kdybys lpěl na adrese ale ne na poskytovateli, mělo by to snad jít celkem transparentně (pro druhé strany neviditelně) přesměrovat na GMail. Já kdysi naprosto bezbolestně migroval z RazDva.cz (dneska Centrum) na GMail tak, že jsem to ani nikomu zvlášť neoznamoval a prostě na všechny emaily došlý na @razdva.cz (a automaticky popnutý do GMailu) odpovídám z @gmail.com a nová adresa se tím tak nějak sama rozšiřuje. Díky automatickýmu POPu ta schránka @razdva.cz přežívá (tj. poskytovatel ji neruší) léta, i když se do ní přihlašuju tak jednou za půl roku, a přežívat asi prakticky navždy bude.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    E42: V poho. A jak to rozchodit na PC v Opeře asi nemáš shine co?
    E42
    E42 --- ---
    CERMINEK: Pardon, to jsem zase já vypnul mozek :/
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    E42: Jop tohle jsem sice už dřív našel,ale já to nechci na androidu (telefon mám s Win Phone 7.5) ale v Opeře na PC, to nevím jestli tohle půjde aplikovat :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    MVEK: POP3 jede zadara. IMAP ne mno...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Aha, no Hotmail dříve (nevím jak teď) ani zadarmo nepodporoval POP.
    Nebo teď už jde zadarmo?
    E42
    E42 --- ---
    CERMINEK: CERMINEK hlavně neumí používat Google:
    http://www.khimhoe.net/2011/02/13/how-to-setup-hotmail-imap-in-android/
    Hotmail IMAP nepodporuje, nastav si to jako MS Exchange.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    NECROMAN: M2ly by tam být defaultně i ty odeslaný :)


    MVEK:CERMINEK ví jak na IMAP, má na něm moooc e-mailových účtů, ale neví jak s tím hotmail.com (Live od microsoftu), aby to na imap šlo, nepodařilo se mi najít ani adresy serveru imap :/
    MVEK
    MVEK --- ---
    NECROMAN: Tak v tom případě bys mohl poradit CERMINKovi 21:20:28 4.1.), jak IMAP rozchodit:-).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELESDY: jinak pokud ma clovek schranku namapovanou pres IMAP, tak ani zalohovat nepotrebuje, proste si na novem uctu opet pripoji ten svuj inbox a bude tam mit vse, az na odeslane dopisy teda, nebo mozna i ty tam budou.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Či ještě více polopaticky... Patřičné složky z toho About zkopírovat tam, kde budou podle About na novém počítači (nemusí to teoreticky být stejná cesta). Na tom novém to prostě vše přepsat.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ELESDY: ehm. a potom to treba okopirovat.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj. Už jsem to sem psal, ale zůstalo to bez reakce. Existuje nějaká možnost, jak k e-mailu na hotmail přistupovat v opeře přes imap server? Dost mě ta pop3 sere, protože si přečtu e-mail, smažu ho atp. a v mobilu mi pořád svítí nepřečtený a nemám pak přehled...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ELESDY: do riadku s adresou daj opera:about a tam mas Mail directory. (a aj ine uzitocne..)
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    MVEK: no právě sem na to koukal i v chromu a tam to jelo, ale teď už to de i na opeře, takže cajk
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    Aha to byl download progress nove verze takze to ani nebyla 11,60 :o)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: mozes ukazat screen? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já si dneska na čisté instalaci na jiném PC všiml super download progress panelu v zápatí... ten na svém starém profilu nemám :o) asi si zase udělám čistou instalaci a přenesu si jen WANDY...
    MVEK
    MVEK --- ---
    PROCKOOP: To asi jo, ale zas na druhou stranu možná zas mění něco v designu, tak se to zavádí postupně různým lidem. Někdo totiž něco před Silvestrem psal, že se při likování ozve zvuk.
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    +ode dneška mám totálně rozdrcenej facebook, sem sám?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam