• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CNV
    CNV --- ---
    Poraďte, jak se spustí Opera s profilem z jiné složky než defaultní, je na to nějaký parametr a nemůžu se ho dogooglovat. Bylo to nějak takhle:

    "C:\Program Files\Opera\opera.exe" -profile "c:\Program Files\Opera\profile\opera6.ini"
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    MVEK: zrovna dneska jsme na stejný konfiguraci stahoval 150 MB exáče (tři) a nikdy jsem žádné zatuhnutí nepozoroval.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MVEK: FF nezatuhne, samotné stahování běží už od začátku odděleně od UI Správce stahování; po dokončení u souboru zobrazí "Checking for viruses..." a "neurčitý" progressbar. Jak to má Opera/Win, to netuším.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    E42:
    Taky me to sere :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nicméně pak je to negativum Opery, že stahovací, nebo přinejmenším ukládací procedura je přímou součástí Opery, resp. že běží synchronně. To bych tipl, že FF nedělá. I když tam to stahování no... no comment.
    MVEK
    MVEK --- ---
    E42: To dává smysl, je fakt, že takhle velký exáč stahuji málokdy. A možná se nám avastík zhoršil.
    E42
    E42 --- ---
    MVEK: Nejspíš antivirus.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nevím, jestli je to jen u mě (a třeba i konfigurací Win 7, 64bit), ale Opera mi vždy zatuhne třeba i na minutu, když jsem stahoval 256 MB soubor, a stahování skončilo, tak pak než ho asi vyplivla někam, tak jí to takhle trvalo (aniž by nějak chrastil disk) a nereaguje v tu dobu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    Jo tak... ja CERMINKA chapal tak ze TRIPLT nemusi mit strach o svoji postu protoze je i na serveru... jsem te nepochopil...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: nepovedal som ze si opera po sebe nevie upratat, len som povedal, ze aj ked to je cez imap, stiahnut sa to musi tak ci tak.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    jako tu fakt teoretizuji ale co by TEORETICKY branilo pri smazani celeho uctu tomu, aby si opera po sobe uklidila? :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    CERMINEK: myslim ze to nie je tak celkom pravda, ten mail sa predsa musi stiahnut aj na disk, aby si ho mohol pozriet. a ked uz je raz stiahnuty, tak na hdd zostane
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    CERMINEK:
    ADAM:
    dik dik ;-)
    ADAM
    ADAM --- ---
    TRIPLT: stačí smazat složku mail v profilu.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    TRIPLT: Stačí smazat ten účet v Opeře... při IMAP jsou ty maily na serveru...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Využíváte tu nekdo opera email - IMAP pristup? :-) Prave jsem jeden nastavil a chci se ho zbavit... a odmazat i vsechny emaily z hdd... staci pouze smazat ucet a zmizi vse? Nebo to musim nejak fyzicky smazat... dik ;-)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    HADIAK: dekuji
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CARTMAN: preferenkie > advanced > tabs > additional > click on tab to minimize.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    maly dotaz.
    driv se mi delo ze kdyz jsem v liste s jednotlivymi otevrenymi okny kliknul na zalozku okno se stalo aktvini a pri opetovnem kliknuti se vratilo to co jsem mel aktivni predtim... ted jsem reinstaloval operu a nedari se mi tuhle funknoct zreplikovat netusite nekdo kam se podivat?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm a já mám teď problém s flashem, ale možná to bude jen náhoda, jdu na restart systému. Není to po žádné aktualizaci jednoho či druhého.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam