• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Využíváte tu nekdo opera email - IMAP pristup? :-) Prave jsem jeden nastavil a chci se ho zbavit... a odmazat i vsechny emaily z hdd... staci pouze smazat ucet a zmizi vse? Nebo to musim nejak fyzicky smazat... dik ;-)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    HADIAK: dekuji
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CARTMAN: preferenkie > advanced > tabs > additional > click on tab to minimize.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    maly dotaz.
    driv se mi delo ze kdyz jsem v liste s jednotlivymi otevrenymi okny kliknul na zalozku okno se stalo aktvini a pri opetovnem kliknuti se vratilo to co jsem mel aktivni predtim... ted jsem reinstaloval operu a nedari se mi tuhle funknoct zreplikovat netusite nekdo kam se podivat?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm a já mám teď problém s flashem, ale možná to bude jen náhoda, jdu na restart systému. Není to po žádné aktualizaci jednoho či druhého.
    ZEAVER
    ZEAVER --- ---
    EXAGE: S Linkem mám taky v Opera Mobile problém. Když se přihlásim z mobilu, tak mi to třeba synchronizuje Speed Dial jenom do PC, ale zpátky ne. Kdyby měl někdo nějakej tip, bych byl rád.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Používáte něko Opera Link? Jak docílím vynucené aktualizace favorites v mobilu, když jsem link přidal do favorites na PC? Jedinej způsob o kterým vím je opětovné přihlášení ke službě Opera Link v nastavení a to není pohodlný.. :-/
    MVEK
    MVEK --- ---
    ADAM: Tak za File-Exit dík, to mě nenapadlo, takže to je další důvod, proč potřebuji ukládat session.

    Nicméně mně se teda za těch cca 5 let už stalo tolikrát, že jsem litoval, že jsem si neuložil nějakou dočasnou session... Nejčastěji to ale bylo dříve proto, že jsem si klikal na křížky běžících aplikací, abych je ukončil a skočila tam Opera, ale já nezareagoval. Protože dříve nešlo otevřít zavřené okno. Takže pokud jich bylo otevřeno více, smůla.

    Ale i pád už byl tak dvakrát, třikrát, že otevřené taby zapomněla.

    Po updatu navíc se někdy stalo, že naběhla bez tabů, ale to stačilo ukončit a zapnout znovu, to totiž naběhla i bez správného nastavení vzhledu.

    No a pak to poslední jmenované, což byl zatím ojedinělý, ale nový případ.
    ADAM
    ADAM --- ---
    file>exit
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM:
    me parkrat uz pad opery zapricinil ze se mi pri znovuotevreni nezotavily taby...

    JInak se da nastavit ze web nemuze otevirat noiva okna sam od sebe...

    BTW: jak se resi zavreni dvou oper s mnoha taby aby se pri otevreni ve dvou operach zobrazily dve sady TABu?
    ADAM
    ADAM --- ---
    díky. dobrý tip.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADAM: Pokud na takovou stránku narazím, řeším přes F12 > odzaškrtnout "Povolit Javascript", zlikvidovat podezřelé taby a obdobně JS zase povolit.
    ADAM
    ADAM --- ---
    MVEK: nestává se mi. operu už používám snad 10 let. skoro neustále otevřené dvě okna (v každém monitoru jedno) s desítkami tabů a nikdy jsem nepocítil potřebu ukládat si session.

    k tabům jsem se nedostal vyjmečně, snad v jediném pířpadě.
    - nějaký tab sám šíleně rychle otevíral nové taby, a tím, že jich tam bylo tolik, tak se nedalo přijít na to, který to je, čili ho zavřít. jediná možnost byla otevřít operu uplně čistou
    MVEK
    MVEK --- ---
    (Protože po tom pádu se sice restartovala Opera víceméně se vším, co bylo otevřeno, ale až během toho bugu, takže mi část skupin se rozpdla a část tabů z některých skupin chyběla).
    MVEK
    MVEK --- ---
    Všem, co používají mnoho otevřených záložek, připomínám, ukládejte si session:-). Nejen, že se někdy stane, když má člověk více oken, že něco divně spadne, nebo že si člověk někdy nějak divně zavře druhé okno, že ani nejde otevřít přes koš zavřených záložek a oken.
    Ale dnes se mi Opera zajímavě kousla, že jsem chtěl přesunout tab do jiné skupiny a část skupin zmizela, a vůbec výsledek byl zvláštní. No a pak když jsem to celé okno zavřel, tak vypadla chyba C++ a Opera spadla.

    Nicméně o nic jsem v podstatě nepřišel, zrovna nedávno jsem si potřeboval session uložit.
    MVEK
    MVEK --- ---
    MEDWYN: Nevím přesně, na co reaguješ, ale nejsem si jist, jestli na odkazech kolečko nereaguje podle nastavení Opery, takže někomu na pozadí (mně), někomu na popředí.

    A na obrázek to nefunguje.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MVEK: Nebo klik prostředním tlačítkem myši (kolečkem)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    control funguje na vsetkom, kludne aj na buttonoch na stranke...
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK: Vida, tuhle zkratku neznám, no super.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: podrz [CTRL]. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam