• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: a dropbox umi nasdilet jednim kliknutim slozku u me na disku, aniz bych ji nekam uploadoval?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: ano, file sharing bol celkom rozumny, ale to je asi to jedine na co sa unite dalo pouzit. a ako pomerne prijatelna nahrada moze imho posluzit dropbox
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    netusim :) /pouzivam FTP :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    no pravda ja chlubitko nepouzivam no... ale tak ty chlubitka maji nejake svoje sdileci interfaces ne?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tipujem ale, ze viac ludi pouziva browser (aj ked nie zrovna operu) ako instant messenger.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    no ja osobne nemam moc rad aplikace all in one... to rovnou bych to mohl cekat v mirande, kde teda potazmo nejake sdileni potrebuji vice nez v prohlizeci...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: aj ked je to trosku skoda... bo napad to vylozene zly nebol.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    nevim co pouzivaji BFUcka le proste pro me je FTP denni chleb tak mi to ani neprislo... ale asi ty BFUcka pouzivaji spise dropboxy atp...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: tak treba file sharing v Unite jsem pouzival bezne - jak jinak jednim kliknuti nasdilet slozku, ktera bude dostupna na webove adrese? FTP server je hromada nastavovani, overovani portu, prav uzivatelu, atd..
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: spravne, widgety a unite bol krok vedla
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera konci s podporou Widgetu a Unite od verze 12 :(
    Opera Developer News - A bright future for Opera extensions; end of the road for Unite apps and Widgets
    http://my.opera.com/ODIN/blog/2012/04/24/end-unite-apps-and-widgets
    MVEK
    MVEK --- ---
    A já zjistil, že opravdu limitovat Operu v diskové cachi je stále k ničemu. Nevlezl jsem do té složky, co jsou cache a ikony apod. A téměř vše jsem vymazal, bylo toho od prosince asi 3-4 GB!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Opera 11.62 na win7 ma skvelou implementaci gestur - udelam dolu-doprava - close. Opera mi v napovede (kdyz pridrzim pravy tlacitko) ukaze dolu-doprava "Close". Pustim tlacitko, a provede se Forward :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Novy build Opery 12 ma podporu pro vstup z webkamery - celkem 400 bodu v HTML5 testu :)
    Opera Desktop Team - Camera support
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/04/17/camera-getusermedia-support
    MVEK
    MVEK --- ---
    Neví někdo, proč často dám CTRL+F, napíšu text a ono mi ho to nenajde, přitom je ve stránce xkrát? Zkouším i escape a kliknout do stránky a znovu a nic.

    Jedině tečka pak funguje. A po té mi to třeba už funguje i na CTRL+F
    OTZ
    OTZ --- ---
    MVEK: bylo zakázaný jejich zobrazování no..:)
    MVEK
    MVEK --- ---
    OTZ: Kromě klasiky jako zazálohovat si kompletní profil, a pak zkusit čistý (vymazat ten současný), mě napadá taky něco jako přepnutí stylů apod. Zkuste vyhrabat volbu Author/User mode a přepnout, zda se neobjeví.
    OTZ
    OTZ --- ---
    kámošovi se v opeře nezobrazujou pole pro vkládání textu na stránkách..wtf? nepřihlásí se na nyx, na youtube, google ani jinde nejde vyhledávat apod..

    Version 11.62
    Build 1347
    Platform Win32
    System Windows 7
    E42
    E42 --- ---
    ad E42
    Psal jsem to před víc než rokem, neobjevil se od té doby nějaký ještě elegantnější nástroj na import kontaktů z GMailu do Opery? Představoval bych si webovou službu, která by se k GMailu přihlásila přes standardní API a z kontaktů vygenerovala contacts.adr, který bych si přímo uložil do Opery.
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    DANIELSOFT: tak jsem to pseudo-vyřešil (workaroundil) tím, že jsem v opera:config vypnul položku "Show Crash Log Upload Dialog" - takže crash při exitu sice proběhne, ale neštěkne po něm ani pes a neotravuje mě to blbý okno (jeden crash report jsem jim už myslím poslal -aspoň doufám- a tyhle jsou pak úplně stejný)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam