• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: 2 rozne pc, 3 pripojenia v priebehu mesiacov.
    aj ked pripojenia su vlastne vsetky "rovnaka optika", akurat od optiky smerom ku kompu vzdy dako inak. ale toto je chyba, ktora skoci nezavisle rychlo na pripojeni; ako keby si to rozmyslala na lokale, ze da error.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Mně imho 2 PC, ale nejsem si jist připojeními, jestli to dělalo jen to ADSL nebo i EDGE/3G. A ti, kteřím to dělá, jste také měli co do činění s kyslíkem?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    a i tři různé PC?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: tiez sa mi to stava... na 3 roznych pripojeniach...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Je možné, že mi to také dělá jen to kyslíkaté ADSL. Ale skutečně jen s Operou.

    Dneska se to sešlo, jednou asi šestkrát po sobě na katastrální mapě. Potom zas dvakrát v jednom dotazníku kdesi.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    PISKVOR: Ne, to nepoužívám.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WRONSKI: Nemas zapnute Opera Turbo? Obcas to nefunguje uplne jak by melo...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    MVEK: Dělá mi to jeden typ připojení k internetu spolu s libovolnou Operou.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    taky jsem se s tim nesetkal...
    ADAM
    ADAM --- ---
    MVEK: s tim jsem se nesetkal...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Dřív jsem se setkal s více uživateli s jiným problémem v Opeře, už uběhl nějaká čas, tak se chci zeptat i tady, a zda někdo neodhalil příčinu:

    Času od času kliknu odešlu formulář (třeba příspěvek do fóra) tlačítkem apod. a okamžitě dostanu connection closed či nějakou takovou "stránku" - hlášení přímo od Opery. Dám zpět, znovu provedu tentýž úkon (díky Opeře naštěstí obvykle nemusím formulář vyplňovat znovu) a buď to už proběhne v pořádku, nebo se to zopakuje.

    Stane se někdy, že to musím opakovat i 3x, 4x, ale to je výjimka, většinou stačí jednou, dvakrát. Řekl bych, že jsem si už docela ověřil, že to dělá jen Opera, ale nejrůznější verze. A dřív to nějaká dělala, pak nějakou dobu ne, a asi rok to opět dělá jakákoliv verze.
    MVEK
    MVEK --- ---
    PISKVOR: Ano, funguje a zlobí to navíc u mnoha webů. Prostě každý, který má klasický form pro upload souboru, ne nějaké JS featury.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MVEK: Obligatni pripominka: It takes two to tango. Jinymi slovy, v jinych prohlizecich to funguje? Uz jsem videl dost webu, ktere mezery, interpunkci ani diakritiku v nazvu neocekavaly (byt u neceho tak proflakleho jako uloz.to bych cekal, ze to zvladne) a chovaly se pak roztodivne.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Objevil jsem BUG a nahlásil (ID: DSK-363366): když uploadujete přes klasický formulář (na fórech, zřejmě i tady při nahrávání přílohy nebo avatara) soubor, který má buď v názvu (ale to já jinak nedělám), nebo ale i v cestě (třeba C:\Moje složka\soubor.jpg) znaky jiné než latinské abecedy, nepovede se ho uploadovat. Selhalo mi tak české í, nebo německé ö.

    Některé weby se pak chovají zajímavě, např. Uložto.cz mi hlásilo, že můj uploadovaný obrázek je chráněné autorské dílo, a proto ho nemůžu veřejně sdílet, jen se musím přihlásit a uložit si ho můžu pro sebe.
    ADAM
    ADAM --- ---
    jsem to otevřel, začalo to jet dolů a v ten okamžik vypadla elektřina v baráku.

    v první okamžik jsem si myslel, že za to může ten web :-)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Oni asi Zergové (Starcraft) ale vyhrají vždy, jen by to trvalo, než by mi to "logo" GG postavili.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    vtip vole
    LUDO
    LUDO --- ---
    C00BA: co to ma s Operou? to su pismena z loga google
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    CERMINEK: jak jsem psal - dle mého dává nafrak - už jsem narazil na pár webů, kde chrome nezobrazoval správně, pokaždé co jsem otevřel novinky.cz, tak se kousl... To že je nejpoužívanějším prohlížečem je vedlejší, uživatelé internetu jsou jako ovce, co má jedne musí mít všichni a mnoho z nich není sto si vytvořit vlastní názor... jel jsem na něm asi dva měsíce a akorát mě vytáčel... Zlatá Opera..
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    CERMINEK: opera dava chromu nafrak? odkedy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam