• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    CERMINEK: jak jsem psal - dle mého dává nafrak - už jsem narazil na pár webů, kde chrome nezobrazoval správně, pokaždé co jsem otevřel novinky.cz, tak se kousl... To že je nejpoužívanějším prohlížečem je vedlejší, uživatelé internetu jsou jako ovce, co má jedne musí mít všichni a mnoho z nich není sto si vytvořit vlastní názor... jel jsem na něm asi dva měsíce a akorát mě vytáčel... Zlatá Opera..
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    CERMINEK: opera dava chromu nafrak? odkedy?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    C00BA: Čéče co to je?

    Jinak google proti opeře bude mít dost..jelikož Opera dává google chromu nafrak - dle mého je prostě opera nejlepší prohlížeč... :)
    C00BA
    C00BA --- ---
    By me zajimalo co ten Google porad ma proti Opere :)
    https://www.google.com/search?&site=webhp&q=%22zerg+rush%22

    (pokud by odkaz nefungoval tak > Google - zadat "Zerg Rush" - Enter a boj)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nj, tak holt si vyzkoušení Unite škrtám z TODO:-).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: nektere soubory zxkratka nechci nahravat nekam na web - uz tak to v principu bude trvat 2x tak dlouho, nez to jen stahnout: 1. nahraji soubory na web 2. stahnu si je z webu jinde. To uz si radsi zaridim nejaky user friendly FTP server, kdysi jsem to zkousel a da se to.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: aj ked chces zdielat nejaku zlozku cez unite tak jej musis nastavit zdielanie. dropbox je imho to iste co unite file sharing, akurat pri dropboxe mas medzikrok, kde ti to samo uploadne na server. nevyhoda je, ze nemozes nastavit share akejkolvek zlozky, ale ctrl-c+ctrl-v je asi rovnake zdrzovanie ako ked nastavujes zdielanie v unite, nie?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: to je prave zasadni rozdil - zdrzovani navic. No snad to bude jeste nejakou dobu fungovat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PISKVOR:
    sorry za nazor ale myslim ze tu pises kraviny. kvuli toho ze nekomu potrebuji poslat soubor fotka.jpg nepotrebuji SFTP ani FTPS. proste to jen nahraji na FTP a pak dotycnemu poslu "neodhadnutelnou" adresu platnou na jedno stazeni http://tmp.mojepage.cz/fotka.jpg a je to. Kde tady vidis misto pro FTPS?

    Pokud uz existuje user, ktery umi spravovat ucty, slozky, prava a nevim co jeste na nejakem FTP tak uz ho nevidim uplne ve skupine BFU kam ho radis ty.

    Dalsi diskuze PM! To je trochu OT tema.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: NECROMAN: (a nemas jedno ci to uploadnes najprv a potom si to clovek stiahne zo serveru alebo to budes posielat priamo jemu?)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: preto pisem "prijatelna", nie "dokonala" nahrada
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: IMHO BFUcka si prave zvykla na silenost jmenem FTP, ktera uz by mela byt sto let pod drnem, kdyby nebyla ciste ze setrvacnosti tak popularni. Co znam SSH (a tedy SFTP) nesel bych zpatky ani za zlaty prase.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: a dropbox umi nasdilet jednim kliknutim slozku u me na disku, aniz bych ji nekam uploadoval?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: ano, file sharing bol celkom rozumny, ale to je asi to jedine na co sa unite dalo pouzit. a ako pomerne prijatelna nahrada moze imho posluzit dropbox
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    netusim :) /pouzivam FTP :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    no pravda ja chlubitko nepouzivam no... ale tak ty chlubitka maji nejake svoje sdileci interfaces ne?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tipujem ale, ze viac ludi pouziva browser (aj ked nie zrovna operu) ako instant messenger.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    no ja osobne nemam moc rad aplikace all in one... to rovnou bych to mohl cekat v mirande, kde teda potazmo nejake sdileni potrebuji vice nez v prohlizeci...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: aj ked je to trosku skoda... bo napad to vylozene zly nebol.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    nevim co pouzivaji BFUcka le proste pro me je FTP denni chleb tak mi to ani neprislo... ale asi ty BFUcka pouzivaji spise dropboxy atp...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam