• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KALTY
    KALTY --- ---
    ADAM: tak já mam soukr. takže mi to tak nesere ale zkusím to ;)
    Já bych používal operu i v práci portable ale nedostanu se přes firemní proxy a automatické vyhledavání proxyny umí jen FF a Chrome
    ( samo že mám i ten prohlížeč načerno ) Ale doopravdy nehodlám používám IE 6
    ADAM
    ADAM --- ---
    KALTY: taky mam gmail.'
    ale komfort použivání v opeře se samozřejmě s webovým rozhraním naprosto nedá ani malinkos srovnávat. doporučuju!!!


    (možná jsem extrémní uživatel - mám tak 500 přijatých emailů denně a tak 100 poslaných. ani jediný nemůže někde zapadnout, vše musí být precizně vyřízeno.



    ke tvému dotazu - nepochopil jsem, co přesně ti na těch lištách vadí a co vlastně potřebuješ.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tesyho weblog - Opera vs. Google Chrome
    http://tlukas.eu/index.php?a=259
    hmm tak nějak ;)
    Seru na to a zůstanu u O
    Jen kdyby věděl nějaký addon na ty lišty tak sem s ním... ;)

    díky
    KALTY
    KALTY --- ---
    KOC256:
    No tak já provádím na 7čkách přeinstal jednou do roka.
    A vlastně když si to uvědomuju tak Operu používám už déle. Tak 12-15. Nějak to utíká ;)
    Takže čistou přeinstalaci Opery tedy jednou za rok...
    KALTY
    KALTY --- ---
    Díky za rychlo odpověď
    - email nepoužívám - mam gmail
    - no toho se právě bojím - v opeře dokonalé, jen mi sere že nejde přehazovat, vytvářet nové adresáře přímo na liště (pokud je plugin sem s nim)
    - nevím jak to má chrome. Ctrl - Enter a neřeším ;)
    - notes je super
    - nesynchronizuju
    - to je pravda
    - jop

    Takže mi vadí vlastně jen dvě věci. A asi mi to za přechod nestojí. Jen mě občas jebe to seknutí a že musím vypnout a zapnout znovu :( No a ta lišta
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KALTY:
    pokud jsi za 6 let neprovedla cistou instalaci tak se padum nedivim... obcas to je bolestive ale taky se premuzu a pretahnu jen wandy a zbytek necham ciste... proste ty nove verze vzdycky neprevedou ty stare konfiguraky :(
    ADAM
    ADAM --- ---
    chrome je naprosto ok,

    ale přechod si neumím představit vzhledem k: (něco možná chrome umí taky, používám jen okrajově)

    - emailovému klientovi,
    - práci se záložkami a stahováním
    - práci s hesly
    - "notes" - poznámky
    - synchronizace a práce s "bookmarks"
    - neskutečně jednoduché a funkční nastavení vyhledávání (klíčová písmenka)
    - výborně jednoduché a funkční blokování reklam
    KALTY
    KALTY --- ---
    Chci se zeptat. A doufám že všechny nenaseru.
    Mám už asi 6let operu. Všechno mi vyhovuje, až na časté padání a záseky při otvírání hodně oken najednou. Nahoře mám lištu záložek a nemůžu přehazovat booky mezi složkama jen nahoře v liště. Musím do záložek na levé straně atd. No je toho více a vše si nepamatuju.
    1. Dá se to nějak upravit, popřípadě v čem by mohl být problém u těch záseků.
    2. Zkoušel někdo porovnat Operu s Chrome? Je nějaká utilitka která Chromu opravdu chybí?
    Já jen jestli to má vůbec cenu zkoušet.
    ADAM
    ADAM --- ---
    používá někdo FiO IB? od včerejška pozruju, že při zadávání plat. příkazu se mi sekne celá opera.

    to mi v životě žádnej web nedělal...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    ANO: Vista + Avast + nějaké připojení vzduchem (nikoliv O2), wifi
    NE: XP + O2 ADSL, kabel
    MVEK
    MVEK --- ---
    Taky by mě už zajímalo, co to je. Mohlo by to souviset tedy s nějakým dalším SW.

    U mě to ale byly jak Win 7, tak XP, jedním společným jmenovatelem ale bude Avast, firewall však už je různý.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    no jen hledam co je to co to vyvolava... mi to zatim nikdy nevyskocilo... a jak tu pisou dalsi tak taky ne. ale pokud top nekomu vyskoci tak to zase vyskakuje "porad". Takze to bude mit nejaky spolecny jmenovatel ;-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: 2 rozne pc, 3 pripojenia v priebehu mesiacov.
    aj ked pripojenia su vlastne vsetky "rovnaka optika", akurat od optiky smerom ku kompu vzdy dako inak. ale toto je chyba, ktora skoci nezavisle rychlo na pripojeni; ako keby si to rozmyslala na lokale, ze da error.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Mně imho 2 PC, ale nejsem si jist připojeními, jestli to dělalo jen to ADSL nebo i EDGE/3G. A ti, kteřím to dělá, jste také měli co do činění s kyslíkem?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    a i tři různé PC?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: tiez sa mi to stava... na 3 roznych pripojeniach...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Je možné, že mi to také dělá jen to kyslíkaté ADSL. Ale skutečně jen s Operou.

    Dneska se to sešlo, jednou asi šestkrát po sobě na katastrální mapě. Potom zas dvakrát v jednom dotazníku kdesi.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    PISKVOR: Ne, to nepoužívám.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WRONSKI: Nemas zapnute Opera Turbo? Obcas to nefunguje uplne jak by melo...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    MVEK: Dělá mi to jeden typ připojení k internetu spolu s libovolnou Operou.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    taky jsem se s tim nesetkal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam