• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OTZ
    OTZ --- ---
    To snad ne, jestli se to povede tak jde Opera z mýho PC navěky do hajzlu.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    já už taky ne, ale ještě před pár týdny mi vyskakovací chat po každé zprávě sám odscrolloval nahoru.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (zvlast, ked tam ziadne problemy nepocitujem :) resp. nie take, ktore by dako drasticky riesil iny browser.)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WOODMAKER: neviem ci to za to stoji
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: snad by se tím vyřešily problémy Opery na facebooku
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Předpokládal bych, že většina lidí (krom BFU) provede čistou instalaci, a pak si nakopíruje adresář profilu (ten z Data aplikací, nikoliv ten s caceh z Local Settings).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX:
    NYX
    NYX --- ---
    lol :)
    Facebook could be looking to buy Opera browser -- Engadget
    http://www.engadget.com/2012/05/25/facebook-could-be-looking-to-buy-opera/
    KALTY
    KALTY --- ---
    MVEK: tak tam jde o to že tam mam pár nejpouživanějších a nemusím zajíždět doleva nebo doprava
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    jake je dle tebe rozdli mezi cistou instalaci a cistym profilem? ja teda si pod obojim predstavuji presne to same...
    MVEK
    MVEK --- ---
    KALTY: Btw. jestli jsi na širokoúhlém monitoru a zvyklý mít okno na celou obrazovku, tak se vykašli na horní lištu a nechávej si ten panel s oblíbenými otevřený pořád. A jde ho přesunout doprava, takže v podstatě skoro nepřekáží. Já si tedy navykl mačkat F4, ale také to zvažuji, až si udělám v oblíbených pořádek (mám tam tolik odkazů... a napůl rozdělanou novou strukturu).
    MVEK
    MVEK --- ---
    KALTY: Čistá instalace je jedna věc, ale ještě jde někdy i o problémy s profilem. Já jsem holt nějaký smolný případ, mně se teď po dvou letech pokazil i profil Thunderbirdu, že v nové verzi nemůžu hledat, a budu ho muset udělat nový a jen přeházet ručně věci.

    Ale v Opeře jsem také už jednou nebo dvakrát přehazoval jen oblíbené avše dělal znovu. Vyhledávače se tuším časem trochu změnily, a tak tam byly také drobné občasné problémky. Hesla mi zlobila na některých webech a bylo tam spousta balastu, co nevím, jak vymazat. Nastavení vysloveně dělalo problémy...:-)
    KALTY
    KALTY --- ---
    No nic hoši. Díky za rady ;) Seru na chrome a jedu dál
    KALTY
    KALTY --- ---
    KOC256: tak nevím... logiku to má ale mi se to v práci nestává..

    ADAM: No tak zrovna indické sou dobré na http://www.receptyzindie2.com/
    KALTY
    KALTY --- ---
    ADAM: tak já mam soukr. takže mi to tak nesere ale zkusím to ;)
    Já bych používal operu i v práci portable ale nedostanu se přes firemní proxy a automatické vyhledavání proxyny umí jen FF a Chrome
    ( samo že mám i ten prohlížeč načerno ) Ale doopravdy nehodlám používám IE 6
    ADAM
    ADAM --- ---
    aha chapu. tuhle lištu nahoře nepoužívám. poze bookmarks vlevo.


    ale odkazy na recepty indie-thajsko nahoď :-)
    (zrovna nedávno jsem pekl naan)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KALTY:
    zase asi logika je taková že ten pořádek je třeba dělat řádově méně než bys udělala chyby neúmyslným přesunem...
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: sry za ten obrázek
    KALTY
    KALTY --- ---
    No jde o to že v té liště nahoře. Nemůžu nic upravovat. Například :
    Kdybych chtěl přesunout záložku vše o vaření do podzáložky Indie-thai tak musím vlevo do Bookmarks a udělat to tam. Nebo na té liště nejde vytvořit další adresář ( např. jako ve Firefoxu )....

    ADAM
    ADAM --- ---
    KALTY: taky mam gmail.'
    ale komfort použivání v opeře se samozřejmě s webovým rozhraním naprosto nedá ani malinkos srovnávat. doporučuju!!!


    (možná jsem extrémní uživatel - mám tak 500 přijatých emailů denně a tak 100 poslaných. ani jediný nemůže někde zapadnout, vše musí být precizně vyřízeno.



    ke tvému dotazu - nepochopil jsem, co přesně ti na těch lištách vadí a co vlastně potřebuješ.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam