• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NECROMAN: Podle mě fixa nebudět - Win8 je další pokus o IE-only systém (abychom byli přesní, "nemusí být IE-only, stačí, když jakýkoli prohlížeč co není IE na tom bude dostatečně zmrzačený"). To se netýká jen privilegovanosti IE v Metru, ale i "legacy" aplikací, bohužel.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: necital som clanok iba nadpisy sekcii ale taby urcite nepriniesla opera ale iny browser (momentalne si nie som isty ktory, ale povedal by osm ze uz nejaky netscape) a neviem ci speed dial nemalo skor chrome
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CARTMAN: mysaciny boli mozno ta siesta featura, co sa nedostala do tohto clanku :)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    HADIAK: prekvapuje me ze tam nejsou mouse gestures a naopak speed dial bych se vsadil ze melo safari driv :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SlashGeek · 5 features Opera Browser did first
    http://www.slashgeek.net/2012/06/08/5-features-opera-browser-did-first/
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    uz je v ty 12ce opraveny Gmail? V 11ce mi vzdycky pri vytvareni emailu sam nastavi nejmensi font
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WRONSKI: par krat som pouzival operu v kombinacii s niecim inym na polovici monitora a resize fungoval korektne mam pocit... ale ci to blbo v 1 pripade v 20 by som si ani nepamatal, az tak som to nepouzival.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Čistou instalaci dělám jednou za čas bez ohledu na bugy .)
    S tou velikostí okna se to má tak, že si okno upravim třeba na půlku monitoru, pak ho maximalizuju, a když ho pak dám obnovit, tak se občas (třeba jeden případ z dvaceti) obnoví do maximální velikosti. (Což mě brnká na nervy, zejména když mi to FF, Chromium ani Safari nedělá.)
    To se vám to fakt nikomu jinýmu neděje?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    zkusit cisty reinstal opery?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak tohle mi vždycky fungovalo jak na XP, tak Vistách i 7.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOC256: Tiše závidím :)
    Mám to na XP a Vista, u stable i α/β...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    taky nechapu. moje si to pamatuje...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Mě přijde spíš absurdní, že už leta si Opera nedokáže zapamatovat velikost okna (ne-maximalizovaného, ofc). Pokaždé s novou verzí čekám, že to bude fixnuté, a pořád nic.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: nic. problem u mna je, ze mi ten scroll velmi nefunguje a pri posuvani obrazku (konkretne kliknutie a drzanie a potom tahanie mysou) obrazok skace a velmi sa mu scrollovat nechce. ak scrollujem scrollbarmi alebo kolieskom tak sa to sprava korektne. S pluginom na neresizovanie sa to pri kliknuti, drzani a hybani mysou sprava korektne a neskace to.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    nechapu...

    kliknu obrazek se sam resizuje tak abych ho videl cely... pokud ho chti videt v original velikosti tak na neho kliknu a scrol mi tam funguje uplne normalne jak bych cekal...

    co je na tom co pisu spatne?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: proste problem je, ked si otvoris velky obrazok samostatne, napriklad tu: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bd/Arizona_-_1907_poster.jpg
    tak to opera od verzie snad 11(?) zmensi a chce aby si si to scrolloval, ale to scrollovanie obrazku velmi nefunguje a aspon u mna to rozne skace pri posuvani. takze na mojom ntb s rozlisenim 1366x768 to dospelo do takeho stadia, ze som to uz nevedel vydrzat. end of story.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: no ono ide hlavne o vysku pri velkych obrazkoch na sirku 1366
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    na sirku snad 1024 ne? :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: no to je dost rozdiel oproti mojim 768 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam