• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    novej speeddial luxusní, nemůžu se vynadívat!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: http://www.opera.com/docs/changelogs/windows/1200/

    Experimental Full Hardware Acceleration
    Hardware acceleration allows Opera to offload graphics rendering from the processor (CPU) to the graphics card (GPU), making graphics intensive operations such as animations faster.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    HADIAK: Prohlížel jsem makebetterwebsites.com, spadlo mi to asi šestkrát, ale měl jsem otevřeno ještě dalších 8 tabů, takže nevim...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: ak to zerie menej CPU, bude to zrat viac GPU. vyhoda je asi v tom, ze GPU je v beznom systeme menej vytazene ako CPU, takze cim viac roboty sa presune tam, tym lepsie.

    ano, 'ine pismo" - iny smooting. akurat " í " a " l " (a pod.) su trosku nedotiahnute...
    ADAM
    ADAM --- ---
    ja mam system uplne bezne. a mam taky ON a je to OK.
    vsiml jsem si trosku jineho pisma. ale ne horsi, jen jine.

    jak jsem se tady ptal - v podstate nepoznam, ze to je zapnuty. k cemu to tedy ma byt lepsi? bude min zrat procesor? jestli jo, tak to znamena min baterky a to by bylo fain.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WRONSKI: na niecom konkretnom, alebo tak vseobecne?

    ja prave migrujem z 32b na 64b a okrem jedneho zabudnuteho hesla to vyzera OK...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Padá, svině.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ja som to "len" zapol (v opere). so systemom som nic nerobil, mam ho nastaveny (podla seba) defaultne.

    ale uz som nasiel bug vo flashe...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    no spise jsem chtel slyset to ze pokud je system nastaven "normalne" || "bezne" proste tak nejak bez zasahu tak to nefunguje... ...toto je psano bez zasti. proste jen podotykam ze aby to vypadalo OK je treba do toho hrabnout... :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ano, mam zoptimalizovany system. to si chcel pocut? :)

    (W7 / 64b / nvidia / 10b lcd)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    taky nemam zadnou sunku :)

    Nemas treba vypnute neco jako vyhlazovani pisem? nebo nejake spesl nastaveni ve woknech?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: alebo mam dobru graficku kartu ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    tak mas asi v sobe hodne piv a nebo mas spatny monitor :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mam ON a zatial vyzera vsetko OK.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OCTOPUSS:
    nastesti meli alespon tolik rozumu ze v defaultu to je na off... vetsina useru by to nebyla schopna zmenit a rovnou by zavrhli cely prohlizec...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak u mě:
    (nahoře HWA on, dole off)

    Nějak to kucí vopálený nezvládli.
    Jestli je to working as intended tak fuck off :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    s

    KOC256
    KOC256 --- ---
    bez

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    OCTOPUSS:

    jop potvrzuji... hodne nestastny pokus o vyhlazeni textu u malych pismen to udela takove rozpite male skvrny :(
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ADAM: Zmrví ti to celej prohlížeč :D
    Já to zapnul, a rázem byly všechny texty zešedlý a celkově se změnil vzhled skoro všeho - jako by to bylo prohnaný filtrem. Tak jsem to zase vypnul a nic mi nechybí. V zásadě vůbec nechápu k čemu je to dobrý. Procesory jsou rychlý dost a nikdy jsem neměl problém s rychlostí vykreslování stránek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam