• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MORIARTY: ja viem, ze je to bug opery, ale stranky, ktore kazdych x sekund maju potrebu daco nove nacitavat su tiez nie zrovna zdrave.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WKILLA:
    mel a uz jsem ji vypnul ale ani tak mi to nedelalo.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    HADIAK: Takovej je i nyx, problém tady není ve stránkách, ale v prohlížeči. Ten ajax už se používá dost dlouho na to, aby byl dostatečně podporován.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WKILLA: stranky, ktore permanentne nieco od niekal nacitavaju su ako za trest!
    WKILLA
    WKILLA --- ---
    KOC256: A máš zapnutou HW akceleraci?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WKILLA:
    me to nedela...
    WKILLA
    WKILLA --- ---
    MVEK: V tom případě můžeš být rád, že nechodíš na pctuning.cz :-)

    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm, ani s 12.01 nevymizel překlreslovací bug, když při načítání stránky odroluji, že mi progress bar (ten na spodní hraně, ten maličký moderní nemám totiž rád) částečně odroluje i se stránkou a zůstane přes ni vidět, dokud neodroluju dostatečně daleko.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Od poslední opery se mi občas stane že se mi nerefreshujou náhledy v rychlém přístupu. A nebo se refreshujou strašně pomalu - jak kdybych seděl na vytáčence :(

    Jsem v tom sám?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    KOC256: A já myslel, že Nyx žere jen čas :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MORIARTY:
    ja ho mam permanentne zapnuty v TABu... Stejne tak mam permanentne zapnuty prohlizec...
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    KOC256: Neměl bys trávit tolik procesorovýho času na nyxu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Cele odpoledne mi zere NYX vetsinu vykonu processoru, ktery si celkove beze Opera...

    podle: opera:cpu

    A tim se mi opera dost seka... :( Nekolikery restart nic neresi...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Poznámečka mimo, bez komentáře... Naše firma (mezinárodní), která dělá do bezpečnosti (karty, tokeny aj.) jakýmkoliv zaměstnancům, i když mají admin práva, zakazuje vedle her, IM, multimédií, jiného bezpečnostního sw a "hackovacích" nástrojů také jmenovitě Google Chrome. Jiné prohlížeče ne.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Původně jsem si myslela, že to mohlo být updatem browser.js, ale poslední byl údajně 3. 8. a i po vypnutí browser. js pluska fungují.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NYX: a netahas niektory script z dakeho hostingu? mozno to fixli tam...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    fakt divné... alle pak si opravdu myslím, že byl problém u tebe... když to všem najednou začíná fungovat...
    NYX
    NYX --- ---
    ne, nic jsem nemenil. a ocividne pro operu ani nic uz opravovat nebudu, kdyz se problemy objevi i vyresi samy od sebe :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: funguje aj chat aj upomienky. zeby Nyx nieco opravil?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    pluska uz sa ukazuju. nechapem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam