• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TEDDYMAN:
    bylo to tim co jsem psal?
    TEDDYMAN
    TEDDYMAN --- ---
    diky za odpovedi, diky nim me to uz slape vsechno spravne :) (to me s prominutim poser, si to dela co chce)

    uloz.to bylo klasicky rozpadly stranky, vsechno na radku, az me to udela znovu poslu screen, ale myslim ze to tu uz bylo, a lunchtime nefungovala zalozka dennimenu,
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TEDDYMAN:
    jednou se mi stalo ze se mi stranky rozpadavaly a pak jsem zjistil ze mam zapnuty nejaky PDA mod... Ctrl+F11

    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    mne ulozto slape v pohode. v cem by mel byt problem?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TEDDYMAN:
    napis na uloz.to a lunchtime.cz ze ti vadi ze nemaji optimalizovane stranky...

    A co se ti zobrazuje spatne? Prosim screen. Me to nijak extra nehapruje...
    TEDDYMAN
    TEDDYMAN --- ---
    v posledni dobe Opera zacina dost stracet ve spravnem zobrazeni stranek a napriklad: uloz.to lunchtime.cz se nezobrazuji spravne, nebo nefunguje neco.

    je naka sance se ze to zlepsi, nebo se mam zacit "ucit" pouzivat jiny prohlizec ?

    asi me na to neodpovite, ale musel jsem se zeptat pac uz me to dost stve.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    nemate nekdo zkusenosti s custom javascriptem, aby SharePoint 2010 stranky fungovaly dobre v Opere?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    nevím čím to je. jen vím že to není operou, protože s tímto chováním se prostě setkávám i u jiných programů...
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Hm, ale dřív bych řekl, že se mi to nedělo, a dřív znamená i před měsícem, dvěma cca.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    to je ve win7. nevim jak se to deje ale me to dela treba u Management Studia a dela tgo i na XP kde to teda nejde ani zmenit naproti Win7.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Ale co mě rozčiluje víc - poslední dobou se mi stává, že se mi u dvou oken Opery přehodí jejich pořadí v taskbaru Win 7. A nemyslím si, že je to Win 7 nebo mnou, protože aspoň se mi ještě nikdy nepovedlo právě pořadí otevřených oken ve win změnit (jen ve W7 tedy pořadí celých aplikací, nikoliv však jejich oken).

    Kvůli zvyku, kdy teď mívám dvě okna běžně, na dva monitory, musím furt jednu session zavírat, a pak z "koše" znovu otevírat.
    MVEK
    MVEK --- ---
    A hw akceleraci mám nastaveou v opera:config na 0, takže předpokládám, že vypnutou.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Každopádně to překreslení není problém donačítání, ale rolování stránky. Stane se mi to klidně při prvním načítání, když budu už rolovat. Nebo když tam zůstane nějaká část stránky viset.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: to nie je problem stranok, to je obmedzenie protokolu.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MORIARTY: ja viem, ze je to bug opery, ale stranky, ktore kazdych x sekund maju potrebu daco nove nacitavat su tiez nie zrovna zdrave.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WKILLA:
    mel a uz jsem ji vypnul ale ani tak mi to nedelalo.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    HADIAK: Takovej je i nyx, problém tady není ve stránkách, ale v prohlížeči. Ten ajax už se používá dost dlouho na to, aby byl dostatečně podporován.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WKILLA: stranky, ktore permanentne nieco od niekal nacitavaju su ako za trest!
    WKILLA
    WKILLA --- ---
    KOC256: A máš zapnutou HW akceleraci?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WKILLA:
    me to nedela...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam