• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ADAM: Tak jsem se k tomu dosal... Mno není to moc user-friendy...

    Teď budu asi OT, když do Opery takový plugin neexistuje, tak kdyžtak pardon :D

    Bodlo by mi něco debilního a klikacího ;) Co jednou za půl roku otevřu dám tomu své csv, napíšu mail, určím kde se v mailu objeví jaký sloupec z toho csv a pošlu to... Hlavně se mi to nechce platit, protože to určitě někde existuje freeware, jako blat.exe, ale po celém dní googlování jiných applikací pro hromadnou poštu jsem nenašel nic kloudného... nemáte někdo něco v pácu?

    Na sourceforge se mi líbil tenhle http://sourceforge.net/projects/emailnewsletter/?source=directory, ale ten neumí vložit do textu další prvky sloupců z db tabulky...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm, a já si říkal, proč když mi blbl flash (cukalo každé video, ale Opera běžela dlouho) a Opera byla zpomalená, ale nechtělo se mi ještě restarovat, tak jsem ten proces nenašel. Hm...


    No, ale jsem jediný, komu na Win 7 blbne záhlaví okna Opery? Je fakt, že se mi to děje jen na sekundárním monitoru, ale zase na dvou počítačích. Doma mi na W7 HP 64bit na notebookovém displeji (sekundární) se po najetí na minimalizovat maximalizovat a křížek objeví to samé tlačítko menší, trochu posunuté. Takže si nejsem občas jist, co mačkám.

    Na pracovním W7 Enterprise zase na sekundárním displeji Opeře občas zmizí celé to záhlaví, tedy taby zůstanou, ale jinak je černé a tlačítka v pravém horním rohu nejsou vůbec. Vždy pomůže dvojklik na volnou plochu (návrat z maximalizace), a pak třeba zas vrácení na maximum, to už se záhlaví objeví.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    LUDO: mam ten tab permanentne locknuty
    LUDO
    LUDO --- ---
    Neviete či sa dá ešte niekde v Opere nakonfigurovať taká vec ako bola vo verzii 8 alebo aj 9. Mám na mysli v bočnom paneli keď som si dal zobraziť Downloady tak tam bolo vedľa zatváracieho X tlačítko ktoré mi Downloady otvorilo na celé okno (ako po stlačení Ctrl+J). Fungovalo to aj na poštu atď. Dosť mi to v poslednej dobe chýba a prehmatávať na klávesnicu alebo jazdiť viac po obrazovke je kúsok nepohodlné.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SLUPKA: v praci mi nesiel, doma mi fungoval :) tiez som si hovoril, ze je to slusny fail.

    flash mi tiez fungoval (aj funguje). mam 64b.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    to je super, jedina z meho pohledu opravdu uzitecna featura ve 12 a je zase pryc.. :-/
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    TOMAS3333: u mne vždycky když jsem dal fullscreen a vrátil se z něj, tak opera vytuhla na nějakou dobu... a co jsem četl, tak to byla docela častá záležitost 32b windows verze a přesně proto to zase zrušili...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    SLUPKA: youtube mi fungoval aj s extra processom
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    HADIAK: docela mne rozbilo, že když po update dáte, že chcete vyplnit dotazník, tak v Opeře nefunguje... Docela fail mi přijde...

    Každopádně, mám radost, že zrušili ten extra process pro flash, konečně... Už zase půjde používat youtube v opeře...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    btw 12.02
    ADAM
    ADAM --- ---
    používáte někdo lastpass? dá se to doporučit? 

    stojí zato přejít z keepass? 
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TEDDYMAN: tenhle problém znám. Díky za návod k řešení
    TEDDYMAN
    TEDDYMAN --- ---
    nevim jestli mam neco spatne nastaveno, moc jsem se v tom nevrtal a ani se v tom moc nevyznam, procistit cache to asi udelam.
    Ale me nejvic prijde divny ten rozdil pred a po obede. takhle vypada uloz.to na stejnem pocitaci ze stejneho bookmarku ted
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TEDDYMAN:
    nemas nejak divne nastavene cachovani?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: mozno jednoduchsie riesenie; vycistit cache.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TEDDYMAN: to vyzera tak, akoby sa nedotahovali CSS. v 12ke sa mi to casto deje napriklad na twitteri. Fix je jednoduchy ale pracny, z kodu treba zistit url CSSka, otvorit v browseri a refreshnut.
    TEDDYMAN
    TEDDYMAN --- ---
    tak nedavny problem s operou, ktery jsem tu vyresil zeptanim, se me povedlo lokalizovat v cem je problem, a to je tim, ze dopoledne to nefunguje a odpoledne jo :)
    zajimave, ze !
    takhle u me vypada dopoledne uloz.to odpoledne zcela normalne.
    KOKES
    KOKES --- ---
    já kvůli img scrollbugu odjel na 10.40, to bylo hrozný, zkusil jsem FF, chromáka i IE a jsem zpátky na 12.01:-(
    to je fakt tak těžký, udělat konfigurovatelný funkční prohlížeč?
    možná by byla snažší cesta sjednotit a zjednodušit HTML:-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: UNDO funguje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    ten mam nastesti zapinovany na stalo ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam