• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    ADAM
    ADAM --- ---
    CERMINEK: zkus si najít info o programu blat.exe (jen pro win).

    ten posílá hromadnou poštu výborně.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: cca tak isto; scroll je trhany, nieco jej tam vadi.
    MVEK
    MVEK --- ---
    NECROMAN: Jako nepatrně při rolování jo, ale na druhou stranu se mi takhle lehce zasekává poslední dobou obecně počítač.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Tak mě napadá - existuje nějaká možnost jak v Opera Mail řešit hromadnou poštu? především odesílání více téměř stejných e-mailů?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, take se vam zasekava Opera na tomto webu?
    Vrácení Windows: prohrál jsem bitvu, válka pokračuje... - Root.cz
    http://www.root.cz/clanky/vraceni-windows-prohral-jsem-bitvu-valka-pokracuje/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: sry, mam zapnute 9.2 comp shortcuts + single-key.
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK: CTRL+H? Mluvíme o Win? Protože to mi bere Opera jako zkratku pro History panel.

    Nicméně to mi připomíná, že mi občas blbne CTRL+ENTER pro zadání hesla, místo toho se mi Opera schová či maximalizuje. Musím tedy kliknout do stránky, a pak teprve zkratku opakovat, ale to by mohl být i nějaký nový bug s aktualizací Win.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: par krat mi gui zlblo, pomohlo ctrl + h (skrytie do systray) alebo teda restart. (mozno aj zmena stylu na chvilku).
    MVEK
    MVEK --- ---
    A jsem jediný, komu (i po restartu Win a Opery už několikrát) ve Win 7 s Aerem občas po změně velikosti okna/maximalizaci apod. blbne vykreslení tlačítek v pravém horním rohu okna? Tedy křížek, minimalizace, maximalizace?
    Mně se prostě po najetí změní (posunou a změní se velikost). Ale nestává se to vždy. A dokonce v tuto chvíli se mi to děje jen u jednoho ze dvou otevřených oken Opery.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Ale i po několika restartech Opery (tedy spíš pádech:-), padla mi asi dvakrát při přesouvání tabů v liště) mi občas blbne, že zůstane ve stránce vykreslený progress bar, když při něm odroluji kolečkem a posouvá se i se stránkou. Mám pocit, že něco takového se mi někdy dělo u verze 8:-).
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    tak ani systémový nastavení na češtinu nepomohlo, vyresetování veškerejch fontů taky ne. skusim ještě jiný verze opery
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PROCKOOP: Windows 8 RP x64 - v cajku
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    hm na windowsech to jede v pohodě, na osx ještě kouknu na systémový nastavení jazyka a fonty, pak dám vědět
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PROCKOOP: Ne.
    Ani Opera/9.80 (X11; Linux x86_64; U; en) Presto/2.10.289 Version/12.00 , ani Opera/9.80 (X11; Linux x86_64; U; Edition Next; en) Presto/2.11.310 Version/12.50 ; nemáš nějaký rozhozený fonty?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PROCKOOP: Opera v12.00, Archlinux, x686, jede dobře
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    možná sem přehlédl, ale taky vám nová opera odmítá správně zobrazovat český znaky v nadpisech? např. http://www.csfd.cz/film/294963-az-vyjde-mesic/

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PISKVOR: No to prave nefunguje - ono se to nabidne pouze primo v radku, ale v tom rozbalovacim menu to samozrejme nevidim, protoze uz jsem to smazal z historie ... takze se toho evidentne nejde zbavit. Fuck you, opera, mel jsem zustat u svoji 10.11 :((((
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    Imho pomaha smazat z historie a cookies.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ADMIX: ano, ano, nekonecne vnucovani preklepu.. z toho se mi vzdy jezi vlasy hruzou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam