• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: zmazanie historie navstivenych stranok nepomoze?

    ale inak - KAM na tie bugy chodite?? :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    jakmile začnu psát adresu začínající na "h", opera spadne.

    už to trvá asi čtvrtý den.
    kua nechce se mi přeinstalovávat :-)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Funguje vam nekomu drag&drop souboru pro prilohu v Gmailu?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Vyřešeno. ASI bug.
    opera:config#UserPrefs|CompatModeOverride má podle nápovědy hodnoty 0/1/2, a já tam měl 3. Nechápu. Čistá instalace. A k tomuhle se člověk přes menu nikde nedostane...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    To jsem vypnul dávno, a podle předchozích zkušeností jediný co to dělá je rozmazávání fontů :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    OCTOPUSS: co hlasi opera:gpu ? Problemy s fontami moze pomoct vyriesit vypnutie GPU akceleracie
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Jdou Vám v poslední verzi 12.10tky instalovat rozšíření z jiných zdrojů, než-li z Opery a přidávat vlastní tlačítka do lišt ?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    V IE se všechno zobrazuje správně, mimochodem. Netuším co kde změnit... Našel jsem samozřejmě globální nastavení fontů, jenže to když změním, logicky to rozhodí stránky, který předtím byly v pořádku.

    V tom obrázku: font v poště je ok, font v tom levým menu ne, a ikony pod oknem kam se píše taky ne. Horní lišta je v ok.
    Fakt netuším...

    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Reinstaloval jsem Operu a musím všechno nastavit znova od nuly. Narazil jsem na docela zvláštní problém - možná nějakej fail na mojí straně, nevím.
    Některý části stránek se zobrazují v úplně nesmyslných velikostech fontů. Například na Nyxu je seznam sledovaných zběsile velkým fontem, ale příspěvky v klubech jsou ok.
    Napadá někoho co by to mohlo být?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PENNY23: Opera-nastavení-nastavení-pokročilé volby-obsah-[o] povolit zásuvné moduly jen na požádání
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PENNY23: pomoze :) ale mozno este viac pomoze vypnutie flashu.
    PENNY23
    PENNY23 --- ---
    Ahoj, nejsem žádnej odborník na Operu, ale je to můj nejoblíbenější prohlížeč. Poslední dobou se mi ale hodně seká. Jo je to na Macu. Pomůže třeba reinstal?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADMIX: rm ~/.opera/vlink4.dat
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Prijdu do prace, spustim operu, a opera pri spusteni zere 900M, 1800M, 4000M, 5800M ... a pak se notebook uswapoval :)
    JEZEVCIK
    JEZEVCIK --- ---
    CERMINEK: No mně to F5 vyřešilo snad jenom jednou a to když sem ho použil několikrát po sobě.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    JEZEVCIK: čas od času ano... F5 to vyřeší snadno a rychle...
    JEZEVCIK
    JEZEVCIK --- ---
    Nesetkal jste se někdo s tím, že mu Opera nenačítá některé stránky ? Mně to dělá náhodně. Někdy nenačte Youtube vůbec, někdy nenačte jen css z Youtube. Jindy zase nenačte jinou stránku.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZONICEK: Mam pocit, ze pocita provedene prikazy, cili v necem jako
    <script>
    for (var i=0; i<1000000; i++) {
    var x = Math.random();
    }
    </script>
    si urcite zacne stezovat, zatimco u jinych operaci ne - byt podle hodin na stene trvaji dele.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZONICEK:
    zalezi jak dlouho trva jejich bez ne?
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Netušíte podle jakého klíče vyhazuje opera:
    JavaScript
    zastavit provádění skriptů této stránky ???

    Na spoustě stránek kde je JS to nedělá a na některých kde JS je to dělá (i když to jsou malé skripty).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam