• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, mám dotaz k problému, který se mi nedaří vyřešit... mám v Opera mailu nastavený univerzitní e-mail a z ničeho nic na mě začala skákat hláška: Vnitřní chyba [503 5.5.1 Error: authentication not enabled] s nastavením atp jsem vůbec nehýbal, ale email neodešlu :/

    Máte tucha co s tím?

    ADAM
    ADAM --- ---
    PISKVOR: sorry, to jsem přehlédl.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MVEK: aha, som myslel ze ho chces zapnut a nevies najst v nastaveniach
    MVEK
    MVEK --- ---
    TOMAS3333: No právě proto, že mám nudli 16:9 (notebook), takže jsem už i Win lištu přestěhoval na bok, tak další pixely na výšku se hodí.
    E42
    E42 --- ---
    SMOKY: Njn, asi už pomalu nazrál čas pro upgrade .) Uvidíme, jak nakonec dopadne další Nexus.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KOKES: Jo takto sem to vyresil, asi to bude muset stacit :)
    E42: Poctive sem ji killnul. Mozna to maj nak lip optimalizovany pro multicore.
    E42
    E42 --- ---
    SMOKY: Jseš si jistej, že ji nemáš nakešovanou na pozadí? Na SGS1 si teda bere svejch poctivejch deset vteřin dál .) Když je nakešovaná, otevře se taky prakticky okamžitě.
    KOKES
    KOKES --- ---
    rychlej start je fajn, ale zase když nejdou zavřít taby...:P

    funguje tohle?
    There's a indirect way to do this. Go to advanced settings and enable exit button.
    Whenever you wanna exit, leave tabs opened and exit. When again you'll open browser, you won't see any previously opened tab. Opera Mobile will display direct start page with a single tab.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    btw Opera Mobile 12.1 zatim supr. Start se dost zrychlil. Na sgs3 je misto 1s u 12.x prakticky okamzitej.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ADAM: Sorry, ale takovej idiot fakt nejsem :D. Opera MOBILE :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADAM: Jak klikas __na mobilu__ pravym mysitkem?
    ADAM
    ADAM --- ---
    right click - close all tabs
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Lze nak v Opere Mobile zavrit vsechny taby najedno ? Porad mi pribejvaj a dost mne sere je pak vsechny zavirat.
    KOKES
    KOKES --- ---
    víte někdo jak na proxy s autorizací? mám nastaveno zjistit automaticky s adresou serveru, kde je pac soubor a když přepnu na jinou síť(bez proxy) a zpět, opera to nerozchodí ani po restartu(teď visí už 7 minut). IE s tím nemá žádné problémy.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMAS3333: "Show Menu Bar" tu mam v menu, a defaultne namapovany na Alt+F11

    PISKVOR: Ted na to koukam v realu, a je to teda pravym na tab - Customize (v cz asi Prizpusobit?) - Enable thumbnails in tab
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: ci to uz v novej verzii nejde?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MVEK: a preco si teda menu nezapnes? :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Thx, nějak se čím dál méně v nastavení Opery orientuji, kde se co dá najít, onehdy jsem dlouho hledal Encoding. Já furt říkám, že menu je užitečné, i když na "nudle" monitorech je dobré ušetřit i těch pár desítek pixelů na výšku.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MVEK: Pravym mysitkem na tab (nebo na tu listu tabu) a odzaskrtnout to zaskrtavatko.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nemůžu si vzpomenout, jak se vypínají ty náhledy stránek v tabu? Myslím hlavně to, že se tab lišta dá roztáhnout, samotné náhledy po najetí jsem asi našel (nejsem na té Opeře, kde to potřebuju:-)).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam