• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    TOMAS3333: Nejednou ... když nebyla dlouhodobější reakce, tak jsem to vzdal.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    reportovali ste to?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    WRONSKI: Fungují mi dobře hesla, poznámky i vyhledávače, ale bookmarky fakt dodrbaly do maximální zprzněnosti :/ :/
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KEVIN00: Ha! Takže se mi to nezdálo, že dřív fungovaly. Škoda.
    Přitom poznámky mi fungují ok.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    WRONSKI: Používal jsem a musel jsem přestat používat. Záložky jsou synchronizovány velmi špatně, jsou neustále "přehazovány" (měněno jejich pořadí), občas některý záložka zmizela. Funkce neuvěřitelně "rozdrbaná" a kdysi fungovala tak dobře :(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: O pohrbu jsem slysel jen v souvislosti s Opera Unite, coz bylo neco jineho a totalni propadak.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Používáte někdo Opera Link a synchronizaci bookmarks na více počítačích?
    Jakým způsobem mažete bookmarks? Když to smažu z jednoho počítače, na webu se to nesmaže a při další synchronizaci se mi smazané vrátí zpátky. Na webu to mi mazat nejde - místo toho, aby bookmarks zmizely, posouvají se na konec seznamu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    jo to je přesně ono... není to ale náhodou ta služba co se ji opera chystá pohřbít že? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    1/ jak donutit operu na Macu aby po otevření zobrazila stav jako při zavření (otevřené listy). samozřejmě že v nastavení to mám nastavené sporávně.

    2/ jak se jmenuje to udělátko, které mi synchronizuje stav Oper na různých PC?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, jak je v opere nabidka Open with, tak mi tam chybi Chrome. Da se to nejak obejit? Reinstall Chromu to nevyresil.
    SAMFLAGG
    SAMFLAGG --- ---
    KEVIN00: óóó mazec moc děkuju funguje to perfektně
    SAMFLAGG
    SAMFLAGG --- ---
    můžu se zeptat, jestli v opeře jdou nějak vypnout ty vyskakující reklamy, hlavně taková ta co jede teď na csfd jak tam furt vyskakuje ten Fisher, protože mě to neskonale sere :D
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    E42: Mno je to možné, ale ted jsem zkusil znovu poklikat nastavení AUTH_LOGIn u smtp a jede to :)
    E42
    E42 --- ---
    CERMINEK: Nabízí se snad jiný vysvětlení, než že univerzita změnila bezpečnostní politiku a vyžaduje nově nějakou konkrétní autentikaci? Obrať se na správce mailserveru.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, mám dotaz k problému, který se mi nedaří vyřešit... mám v Opera mailu nastavený univerzitní e-mail a z ničeho nic na mě začala skákat hláška: Vnitřní chyba [503 5.5.1 Error: authentication not enabled] s nastavením atp jsem vůbec nehýbal, ale email neodešlu :/

    Máte tucha co s tím?

    ADAM
    ADAM --- ---
    PISKVOR: sorry, to jsem přehlédl.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MVEK: aha, som myslel ze ho chces zapnut a nevies najst v nastaveniach
    MVEK
    MVEK --- ---
    TOMAS3333: No právě proto, že mám nudli 16:9 (notebook), takže jsem už i Win lištu přestěhoval na bok, tak další pixely na výšku se hodí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam