• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: to ti ale asi nezazalohuje mejly, ktore mas postahovane.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CERMINEK: *vsetky* nie :)

    Opera Browser Wiki :: How to Migrate Opera Settings
    http://operawiki.info/MigratingSettings
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CERMINEK: Proč nevyužíváš Opera Link ? Pokud nemáš, tak zařiď účet, nech synchronizovat a nemusíš cca nic zálohovat. Nesynchronizuji pouze bookmarky, protože synchronizace bookmarků je u Opery neskutečně domršená :/ Pak jen zazálohuješ bookmark a stačí Ti u nové instalace povolit Opera Link a je hotovo :) Ještě jdou vlastně zálohovat rozšíření, ale jelikož používám 6 rozšířeních, tak to nijak neřeším :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    HADIAK: První přejdu na x64 verzi... Pro zálohu nastavení a všeho co v opeře mám opravdu stačí jen opera:about a zkopírovat všechny soubory?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    odporucam flashblocker.js a dat pekne stranky do whitelistu (youtube tam samozrejme je defaultne...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CERMINEK:
    zacni tim flashem... na stranky kde chodim casteji a vim ze tamn flash nepotrebuji tak ho zakazuji... pripadne deávam flash na vyzadani...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEVIN00: Max 2% celkového výkonu...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CERMINEK: Zkus kouknout na opera:cpu jestli to třeba nedělá nějaké rozšíření
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    HADIAK: Flash mám zapnutý, dneska se mi kouše i při odesílání mailu. Je ale možné, že to ten flash je... nevím mno... Jinak se kouše hlavně při otevřeni webů jako novinky.cz, technet.cz apod. Už mě to, s prominutím, začíná srát... Opera je geniální prohlížeč, ale tohle kousání mě dost štve a zdržuje...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CERMINEK: opera:about pozri cesty vsetkych dolezitych veci. +hesla su ulozene v subore wand.dat. zazalohuj. nainstaluj x64b verziu, prekopiruj veci. (mozu bezat vedla seba sucastne btw). a mimochodom; nekuse sa ti (len) flash a nie opera, ako si myslis? osobne mam flash vypnuty ale ked ho zapnem tak urcite v ten den padne :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Mám dotaz... Už mě lehce začíná štvát, jak se opera pořád kouše... zjistil jsem, že mám nainstalovanou x86 verzi na x64 systému, tak to chci přeinstalovat, ale jak přenesu všchno nastavení, hesla, maily atd? Resp. co s Operou provést, aby se tak pořád nekousala? Jiný prohlížeč nechci :D
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    TOMAS3333: Nejednou ... když nebyla dlouhodobější reakce, tak jsem to vzdal.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    reportovali ste to?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    WRONSKI: Fungují mi dobře hesla, poznámky i vyhledávače, ale bookmarky fakt dodrbaly do maximální zprzněnosti :/ :/
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KEVIN00: Ha! Takže se mi to nezdálo, že dřív fungovaly. Škoda.
    Přitom poznámky mi fungují ok.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    WRONSKI: Používal jsem a musel jsem přestat používat. Záložky jsou synchronizovány velmi špatně, jsou neustále "přehazovány" (měněno jejich pořadí), občas některý záložka zmizela. Funkce neuvěřitelně "rozdrbaná" a kdysi fungovala tak dobře :(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: O pohrbu jsem slysel jen v souvislosti s Opera Unite, coz bylo neco jineho a totalni propadak.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Používáte někdo Opera Link a synchronizaci bookmarks na více počítačích?
    Jakým způsobem mažete bookmarks? Když to smažu z jednoho počítače, na webu se to nesmaže a při další synchronizaci se mi smazané vrátí zpátky. Na webu to mi mazat nejde - místo toho, aby bookmarks zmizely, posouvají se na konec seznamu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    jo to je přesně ono... není to ale náhodou ta služba co se ji opera chystá pohřbít že? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam