• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOKES
    KOKES --- ---
    KEVIN00: Ohoo, oni opravili bug s anim gify, sexy...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CARTMAN: btw. vypnul jsem a porad mi blbne oznacovani textu mysi u prichozich emailu v Gmailu, mate s tim take nekdo problem?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    NECROMAN: v navaznosti na predchozi KOC256 me tohle velice pobavilo :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pokdu mate problem s Google sluzbami u Opery 12.10, tak se doporucuje vypnout podporu SPDY v opera:config.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Opera 12.10 vyšla. Klade důraz na doplňky a podporu protokolu SPDY | ExtraWindows
    http://extrawindows.cnews.cz/opera-1210-vysla-klade-duraz-na-doplnky-podporu-protokolu-spdy
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    ARKIN: diky s temi soubory, bylo jich nakonec 5. pro jistotu jsem je zkomandoval vsechny :) dopsal jsem pouze [Hotclick Popup Menu]:

    Item, MI_IDM_SELSEARCH = Hotclick search, 200,,, "Search Web"
    Item, Search in background tab = Copy & Paste and go background
    .
    .
    Item, M_HOTCLICK_POPUP_MENU_GOTO_URL = Go to page, "%t"
    Item, Go to Web Address in New Tab=Copy & New Page & Go to page, "http://www.google.com/search?hl=en&output=search&sclient=psy-ab&q=%s&btnG=Submit&oq=&gs_l=&pbx=1"
    Item, Go to Web Address in Background Tab=Copy & New page & Go to page, "http://www.google.com/search?hl=en&output=search&sclient=psy-ab&q=%s&btnG=Submit&oq=&gs_l=&pbx=1" & Minimize page

    v actions jsem pak zvolil moznost "hotclick search" a funguje to i takhle.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nyx ide, mejly mam... pohoda :D
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Bojim.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    12.10 out
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    caute,

    prosim vas muzete mi nekdo poradit /nejlepe vypsat/ kam presne ve "standard_menu.ini" zapsat WRONSKI, aby se tahle moznost ukazala v Application/actions?
    zkousel jsem to otrocky dosadit do [Link Selection Popup Menu] nebo [Hotclick Popup Menu] podle vzoru nejakych starych zaloh, ale bez uspechu. v nabidce actions zustava stale "Paste and go background", a tahat hledany vyraz skrz clipboard je fakt silenost.
    upgraduju po vic nez roce a podle vseho me skilly jiz davno opustily. a taky je pozde a uz na to fakt nevidim.

    Opera 12.10 beta
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: To ne, to máš pravdu. Já emailového klienta v Opeře nevyužívám, tak mě to ani nenapadlo.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: to ti ale asi nezazalohuje mejly, ktore mas postahovane.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CERMINEK: *vsetky* nie :)

    Opera Browser Wiki :: How to Migrate Opera Settings
    http://operawiki.info/MigratingSettings
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CERMINEK: Proč nevyužíváš Opera Link ? Pokud nemáš, tak zařiď účet, nech synchronizovat a nemusíš cca nic zálohovat. Nesynchronizuji pouze bookmarky, protože synchronizace bookmarků je u Opery neskutečně domršená :/ Pak jen zazálohuješ bookmark a stačí Ti u nové instalace povolit Opera Link a je hotovo :) Ještě jdou vlastně zálohovat rozšíření, ale jelikož používám 6 rozšířeních, tak to nijak neřeším :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    HADIAK: První přejdu na x64 verzi... Pro zálohu nastavení a všeho co v opeře mám opravdu stačí jen opera:about a zkopírovat všechny soubory?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    odporucam flashblocker.js a dat pekne stranky do whitelistu (youtube tam samozrejme je defaultne...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CERMINEK:
    zacni tim flashem... na stranky kde chodim casteji a vim ze tamn flash nepotrebuji tak ho zakazuji... pripadne deávam flash na vyzadani...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEVIN00: Max 2% celkového výkonu...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CERMINEK: Zkus kouknout na opera:cpu jestli to třeba nedělá nějaké rozšíření
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    HADIAK: Flash mám zapnutý, dneska se mi kouše i při odesílání mailu. Je ale možné, že to ten flash je... nevím mno... Jinak se kouše hlavně při otevřeni webů jako novinky.cz, technet.cz apod. Už mě to, s prominutím, začíná srát... Opera je geniální prohlížeč, ale tohle kousání mě dost štve a zdržuje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam