• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Žena má na počítači Firefox, a z toho jsem po pěti minutách skoro vrhnul, takže moc alternativ nevidím :P
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MEDWYN: A pokud jdou doplnit nejakym pluginem, tak je hnusnej a funguje napul.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    KEVIN00: Ja to zkousel pred rokem s Chromem. A je to jeste horsi. Spousta veci na ktery si za ta leta clovek zvykne... tam chybi.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Osobně celkem zvažuji výměnu prohlížeče, neboť se mi trochu zdá, že s Operou je poslední dobou více problémů, než-li užitku :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    tzo se mi jiz pred nekolika mesici taky delo... vcera jsem mel takovy total zatuh na uloz.to... a ani restart O nepomahal... teda pomohl az ve chvili, kdy jsem stacil zavrit TAB drive nez se zacal nacitat
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    U FB se mi něco podobnýho stalo, když jsem otevřel stránku s milionem obrázků, a měl jsem memory cache nastavenou na automatic.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    tak obrazky se na tech webech postupne zacaly objevovat, nicmene se s nima objevil i zcela novy problem. pri nacteni fb mi cely prohlizec vytuhne na par sekund az desitek sekund.. a tohle dela po kazdem znovunacteni jakekoliv fb stranky
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Já nevím co s tím vyvádíte, mně funguje všechno co v předchozí verzi... :) Sice je vždycky pár webů co jsou nějak nekompatibilní se vším kromě IE, ale na to už jsem si zvyknul..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    jinak po restartu PC mi obrazyk se taky na nekterych webech nezobrazuji... :(
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KEVIN00: diky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    tak toto se mi po probuzeni PC zahadne a kouzelne rozjelo... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    pokud se to nedeje i nekomu jinemu tak se bojim ze to je proste jen klasicke operacke nezvladnuti upgradu ale nesouvisi to globalne ale proste lokalne jen u tebe... takze pokud nechces cekat na rozhreseni - pokud vubec prijde, tak doporucuji cisty install :(

    ja se svymi problemy taky cekam zda se nekdo neozve a kdyztak ho provedu... on to nakonec az takovy problem neni... tech extra nastaveni nemam moc...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    velice vtipne tez je, ze kdyz si otevru dragonfly, tak i pri nacteni stranky potvrdi, ze opera se ty obrazky na strance vubec nepokusi stahnout. zkratka je ignoruje.. jak je mozne neco takhle dodrbat :-/
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    je mozne operu nejak downgradovat? tohle je vazne na ranu, aby se mi nahodne na webech nezobrazovaly obrazky, proto "proste proto", pricemz opera je evidentne vubec nenacte (hnete, ze maji 0B a ze je bez potizi otevru v samostatnem okne, ji vubec nevadi)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    a jeste jsem si nejak vypnul tooltipy u prvku stranek a nevim jak je dostat zpatky :)
    settings -> preferences -> advanced -> browsing -> tooltip mam samozrejme zakliknuty :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BTW: od posledni verze se mi deje ze pokud se dovnload otevira do noveho okna a ten soubor stahnu tak pak je address bar najednou prazdny...

    Tipycky UC:
    - vytvorim odkaz na nejake moje FTP (pr.: http://doma.nejakyserver.cz/soubor.zip)
    - ten pro kontrolu zkopiruji do address baru a dam enter
    *** drive se soubor nabidl ke stazeni a link zustal v adrese
    *** nyni se soubor nabidne ke stazeni ale link zmizi... :(

    A delalo mi to u vice akci kde me to vzdycky nastvalo...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ja zjistil ze obcas je zdrave nainstalovat cistou verzi a jen pres "Opera Link" nasynchronizovat Speed Dial a hesla... nedavno jsem to musel udelat a proste ty opery jsou uplne jine... najednou vidim nove funkcionality atd...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    nejnovejsi opera se pochlapila - naprosto mi odmita natahovat na webech nektere obrazky, prestoze samostatne je nacte bez problemu. mimo jine treba tady na nyxu nevidim zadne ikony. restarty nepomohly
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam