• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OCTOPUSS: Bože děkuji ti za IMAP :D

    Za ty léta si operu nemůžu vynachválit..jen se mi čas od času hryzne a tak minutu je mimo...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Asi ženu násilím konvertuju na Operu.
    Včera jsem jí reinstaloval počítač. Nainstaloval jsem Thunderbird, nastavil adresář kde byly uložený maily (tisíce, veškerý pracovní), nastavil účet, nacpal tam heslo... A TA MRKDA KOMPLET SMAZALA VŠECHNO V DORUČENÝ POŠTĚ!!!!
    Do dvou ráno jsem u toho seděl, a pokoušel se pochopit tu stupidní adresářovou a souborovou strukturu, což se mi stejně nepovedlo. Vůbec jsem ani nepochopil co se stalo. Nakonec jsem většinu nějakým zázrakem obnovil, ale přílohy definitivně v hajzlu.

    Fuck you, Mozilla. Fuck you very much.
    Buďme rádi za padající Operu. Tam ty maily prostě jsou, a když jsou, nic se s nima neděje.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HADIAK: Tezko rict - mne to funguje OK; byt uznavam, ze seekovani temer nepouzivam.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PISKVOR: mna neskutocne sere yt html5, obcas nespusti video, neseekuje korektne, zasekava sa prehravanie, gui je cez pol videa... moze to byt sposobene horsou (pretazenejsou) linkou v praci, neviem - netestoval som viac.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HADIAK: Zrovna YT podporuje html5 video; ja mam flash vypnuty kompletne (od tech srandicek kolem verze Opery 9) a nechybi mi. Kde se bez nej neobejdu (tak dvakrat do tydne), volim "Open with - Chrome". Upgradu jsem prezil uz nekolik, a zatim zadne problemy nepozoruju. (64bit Ubuntu Linux)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HADIAK: to nevim, mam doma taky 64b verzi, na yt videa koukam docela casto, a nepamatuji si, ze by mi to u toho spadlo.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: mam 64b verziu, mozno je horsia ako 32b :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    yt moc neresim tak nevim a co tam jsem tak mi to nepada... osobne jsem spise mel problem s reklamami na zpravodajskych serverech... ale ne ze by to padalo ale ze mi to tocilo procak na max...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    to mate dost divne flashe. pozeram videa na yt dost casto, nechavam otvorene v taboch aj pri vypnuti a zeby to padalo v 1/3 pripadov povedat rozhodne nemozem
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    yep, flash na jutrubke pada. tak isto mam flash on demand, jutrubka je vo whiteliste, nepouzivam ten web dako extra casto, ale tak v 1/3 pripadov, ked pozeram videa, tak zakysne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WKILLA:
    - flash mam zapnuty on demand
    - obcas je treba nainstalovat operu nacisto - nedelaji ji dobre neustale povysovani

    Pak to funguje celkem OK až na drobné KIXy.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    A fakt máš aktuální verzi Flashe a Operu instalovanou alespoň v posledních pár měsících? Už mi blblo hodně věcí, ale Flash nikdy.
    Docela jsem si oblíbil přenosnou instalaci v jednom adresáři.
    WKILLA
    WKILLA --- ---
    Mně Opera padá neustále, furt se zasekává, má šílený problémy s Flashem (běžně se mi několikrát za den stane, že Opera kvůli YouTube minimálně minutu přestane reagovat), nejde mi tam polovina věcí na našem pracovnim intranetu, ale i přes to si nedovedu představit, že bych měl jinej browser, protože i když jsem tu měl nainstalovaný z těch hlavních všechny, tak sou ještě 10x horší.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Žena má na počítači Firefox, a z toho jsem po pěti minutách skoro vrhnul, takže moc alternativ nevidím :P
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MEDWYN: A pokud jdou doplnit nejakym pluginem, tak je hnusnej a funguje napul.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    KEVIN00: Ja to zkousel pred rokem s Chromem. A je to jeste horsi. Spousta veci na ktery si za ta leta clovek zvykne... tam chybi.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Osobně celkem zvažuji výměnu prohlížeče, neboť se mi trochu zdá, že s Operou je poslední dobou více problémů, než-li užitku :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    tzo se mi jiz pred nekolika mesici taky delo... vcera jsem mel takovy total zatuh na uloz.to... a ani restart O nepomahal... teda pomohl az ve chvili, kdy jsem stacil zavrit TAB drive nez se zacal nacitat
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    U FB se mi něco podobnýho stalo, když jsem otevřel stránku s milionem obrázků, a měl jsem memory cache nastavenou na automatic.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    tak obrazky se na tech webech postupne zacaly objevovat, nicmene se s nima objevil i zcela novy problem. pri nacteni fb mi cely prohlizec vytuhne na par sekund az desitek sekund.. a tohle dela po kazdem znovunacteni jakekoliv fb stranky
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Já nevím co s tím vyvádíte, mně funguje všechno co v předchozí verzi... :) Sice je vždycky pár webů co jsou nějak nekompatibilní se vším kromě IE, ale na to už jsem si zvyknul..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam