• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    zdravím,
    poslední dobou mi v opeře hodně blbne na nyxu chat, děje se to ještě někomu? jakože i když napíšu zprávu já, tak se mi v tom okně nezobrazí... občas to blblo vždycky (a asi ve všech prohlížečích), ale teď je to fakt neustále...
    AG_
    AG_ --- ---
    OCTOPUSS: ajo, dik
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    View-Images-No Images, a pak přepnout zpátky na Show Images. To mi nakonec pomohlo.
    AG_
    AG_ --- ---
    na nekterych strankach se mi prestaly zobrazovat obrazky, nefunguje ani vymazani historie a cash, nic jsem jinak nenastavoval, tak jedine se mi to pokurvilo instalaci novejsi verzE ??? mam tu 12.12 kazdopadne bych to nejak rad zprovoznil a nevim jak, dik za rady
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Jsem se to snažil googlit, a nic jsem nenašel. On to snad není popsanej bug :-O
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOKES: Aha, to by možná bylo asi na NYXe - 301 response nemusí obsahovat body, ale je to vhodné.
    KOKES
    KOKES --- ---
    jiný weby teda aspoň psaly permamently moved here...
    KOKES
    KOKES --- ---
    jj, mohlo za to vyplé automatické přesměrování. nějak se nezareagovalo na reset.
    už to fachá..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOKES:
    12.11 x64 Linux, build 1611 - CNR
    12.11 i686 Linux, build 1611 - CNR

    Co mas za OS?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Máš to rozbitý. Nyx mi funguje bez problémů.
    KOKES
    KOKES --- ---
    12.11 x64 nezobrazí ani úvodní nyx page. jiný weby fungujou. fresh install, default settings, mazaný tmp files + cookies. Ostatní browsery no problem, co to může být?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    OCTOPUSS: Ano :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Ještě někomu 12.11 odmítá s mailem přeposlat přílohy?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SMOKY:
    tak 3 je nastasti jen vec designu ale 2 je fakt pruser :(

    v mapach se mi obcas stane ze se mi sekne posun a i pri nestisknutem tlacitku s mapou porad hybu... ale mam tak nejak vypozorovane ze se to deje kdyz vyjedu mimo obrazovku...

    No kazdopadne se utesuji tim jak tu nekdo psal ze prechod na jiny prohlizec neni vyhrou ale ponaucenim ze budme radi za operu :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KOC256: 3) se mi stava obcas, uz celkem dost verzi zpet. Jinak ja mam zase problemy s gmailem, google maps ... prestane mi to obcas uplne reagovat na vsechny ovaldaci prvky. Trosku uz mne to zacina srat :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Pozorujete nekdo nasledujici chovani?

    Win8 + Opera 32 i 64 bit

    1/ obcas se nad odkazy/obrazky/abbr nezobrazi titulek ale vidim ho jen v status barru dole
    2/ nejde rozkliknout select box - jen ho oznacim a pohybovat se v polozkych musim sipkami
    3/ uspani - probuzeni mi zpusobi ze polopruhledny okraj je cerny. dribe pomahala maximalizace-obnoveni ale casem uz nepomohlo nic

    vsechno takto spatne funguje postupne - po startu to je OK ale casem se vsechny vady postupne projevi
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CERMINEK:
    jde to tak ze prekopirujes konfiguracni soubory... jenze na NTB mam ho stary asi rok a proste nektere nove veci tam nejdou rozchodit protoze ty aktualizace casto spise degradujou nez povysuji verze... takze super ze majm novou instalaci jen takove DODO to je...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KOC256: To by se mi taky líbilo, kdyby to šlo zcela úplně...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOODMAKER:
    ja nekde psal ze ne?

    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam