• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    NECROMAN: to mi opravdu neprijde jako pozornosti hodny problem, kdyz mi nic nebrani mit dragonfly spusteny vetsinu casu. preci jen bych rekl, ze o kvalitach toho nastroje rozhoduji jine veci nez to, ze jej musim predem zapnout
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OMNISLASH: tak Dragonfly neumi debugovat JavaScript bez reloadu stranky, coz je docela naprd, kdyz jako vyvojar dostanu web do neajkeho nekonzistetniho stavu zrovna kdyz nemam zaple tools, tak se na to bez reloadu nepodivam. Toto funguje v Chrome v pohode.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    poradne devtools? kdyby tak firefox a ie meli v zakladu neco tak namakaneho, jako je dragonfly..
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    NECROMAN: ja se jen potutelne tesim na poradne dev-tools a tise doufam
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Aniž bych těmhle věcem rozuměl, je to tak, že se vykašlou na něco co roky budovali, a postaví celej prohlížeř na něčem úplně cizím?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BRADA_CZ: Jsem docela zvedavy, jak Opera s WebKitem dopadne. Pokud to prinese vetsi kompatibilitu webu, mensi padani a stejne dobre UI, jako ted, tak sem s tim!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Tak chyba se opakuje. To samé se děje i v RC verzi. Zkusil jsem čistou instalaci s novým profilem a to samé ... sakrble.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ja som si zas pre zmenu teraz vsimol ako mi opera zmrsila tien v mejl klientovi;



    myslel som si, ze je to tym, ze mam pustenu PS, a dve aplikacie sa pobili o vyuzitie efektov cez GPU, tak som obe vypol / zapol, aj ked mam vlastne v opere GPU akceleraciu vypnutu.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEVIN00: Přijdu domů z práce a na desktopu ta samá "featura" jako na notebooku ...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Vypnul jsem všechny doplňky a fungovalo to, zapnul jsem jeden z nich a bylo jedno jakýkoliv a nefungovalo to. Spravil to reinstall s přenosem profilu a čistou instalací doplňků. Asi se jí něco nelíbilo. Poslední dobou dělá Opera zajímavé "kouzla".
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nemáš nainstalovanej Adblock nebo tak něco?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Dneska mi přestala Opera otvírat weby:
    "Blokovaná webová adresa
    Adresa http://www.xxxyyyzzz.cz je blokována funkcí pro blokování obsahu.
    Chcete-li blokování zrušit, klepněte na stránce pravým tlačítkem, zvolte "Blokovat obsah" a klepnutím na tlačítko "Podrobnosti" upravte seznam blokovaného obsahu."
    V Blokovaném obsahu není zobrazen žádný web.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    WRONSKI: Paráda, děkuji. Jsem to pořád nemohl nikde vykouzlit :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KEVIN00: Ctrl+F12 / Advanced / Shortcuts : u Keybord setup kliknout ne edit / do hledacího políčka zadat "enter ctrl".
    LUDO
    LUDO --- ---
    BRADA_CZ: dobrý krok pokiaľ zachovajú celkovú funkčnosť browsera
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Neví někdo kde v Opeře změnit, pokud to lze, kombinaci kláves, kterou se zadává uložený login ?
    KOKES
    KOKES --- ---
    OCTOPUSS: a tak je to i logicky správně. Do adresního řádku patří historie a ne bookmarky:-)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ADAM: Já kvůli tomuhle (myslím) hodně dlouho neupgradoval z 11.5x, ale mám nejasnej dojem, že zrovna tohle se někdy loni měnilo...
    ADAM
    ADAM --- ---
    OCTOPUSS: já to tak mám - prvně oblíbené, potom historie.

    ale jak jsem to dokázal nastavit, to už nevím :-)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    souhlasim s tim, ze to prioritizovani je obcas neskutecne posahane. vylozene iritujici je situace, kdy do radku pisi neco, co tam pisi pravidelne uz jen z prvnich par znaku a odklepavam s tim, ze to opera dokonci.. jenze se zrovna uklepnu a misto zacatku spravneho textu napisi zacatek textu a nejaky spatny znak. protoze jsem tuhle nesmyslnou kombinaci v rychlosti odeslal, opera si ji zapamatovala a nasledne je pro dany text naseptavani naprosto k nicemu, protoze prvni, co mi to hodi, je prave tenhle vadny text
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam