• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Dokud je Dragonfly součástí Opery, řešil bych to tady.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Možná byste věci okolo vývoje webů fakt mohli řešit jinde :P
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    CARTMAN: jednak se nebavime o browseru ale o jeho dost specificke casti k beznemu prohlizeni webu zcela postradatelne. druhak ano, prekvapive ocekavam, ze vytky absolutne stoji na tom, co je mezi vytkami pitvano jako prvni. tretak je sice skoda, ze v dragonfly nemas metriky a prochazeni domu klavesnici je horsi nez pet zachvatu eboly, ale ja pro obrazecek s metrikami nemam zadne vyuziti a dom sipkami neprochazim. naopak je pro me kriticky prakticke zobrazeni navesenych eventu formou priznaku primo ve stromu, velmi vitam oddeleni funkce pro zvoleni prvku na strance a zvyrazneni prvku na strance a stejne tak povazuji za samozrejmou moznost v pripojenich vytvaret pozadavky na miru. presto bych nepsal o nejakych hradnich prikopech, lzickach a bagrech, protoze je mi jasne, ze se jedna predevsim o preference a konkretni potreby. ctvrtak mi prijde, ze tahle debata uz davno vycerpala svuj potencial a tudiz je to ode me k tematu vse
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    OMNISLASH: ani ne. browser je dnes pracovnim nastrojem velkeho mnozstvi lidi takze nemyslim ze je od veci se o nem bavit v diskuzi o nem... ale mozna s epletu mozna se mame bavit jen o tom jak nastavit email :)

    jinak me namitky absolutne nestoji na tom jestli je dragonfly spusteny pred nactenim stranky nebo. Na to si u network tabu nebo console clovek normalne zvykne. moje vytky smeruji k tomu ze to neumi tunu veci ktere pokladam za dulezite a ty co to umi to umi neuspokojive. Nepopiram ze se s tim da delat... ono jde taky vykopat hradni prikop cajovou lzickou ale jestli je to vhodny nastroj kdyz vedle stoji zaparkovany bagr s klickama v zapalovani je diskutabilni.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    CARTMAN: ja ten tottalne domr*any neschopny fuj pouzivam zcela bezne a k maximalni spokojenosti. nezlob se, ale stejne jako jsem psal vyse, mam trochu rezervy k negativnimu postoji od nekoho, kdo primarni vytku k debug nastroji zalozi na tom, ze jeho samotneho nenapadne, ze by jej pri vyvoji potazmo debugovani, mohl mit preventivne spousteny neustale.. zvlast kdyz vi, ze je to v pripade daneho nastroje nutnost. nic vic, nic min. kazdopadne debata nebo dohadovani se o kvalitach ci nekvalitach dragonfly je asi preci jen trochu mimo tema klubu
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    OMNISLASH: dragonfly mi v zivote nefungovalo jak melo... devtools ma pro me chrome... friebug do firefoxu ani tu parodii co ma IE tak nejde ani nazvat... a dragonfly je sice super originalni a po nekolika letech vyvoje je schopnej nacist dom bez reloadu stranky (HURAAA) ale to nic nemeni na tom ze jeho ovladani je naprosto strasny. dopisovani inline referenci primo do domu je u nej porod, nema metriku objektu (nebo jsem ji nenasel), prochazeni domu klavesnici je horsi nez pet zachvatu eboly a celkove, miluju operu ale nejsem fanboy abych nevidel jak je dragonfly tottalne domr*any neschopny fuj.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    OTZ: na to si obcas nekdo s Operou stezuje. me to treba funguje bez problemu. muzes zkusit jestli treba nepomuze tohle - [ ADITU @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    OTZ
    OTZ --- ---
    aktualizoval jsem verzi na 12.14 build 1738 a select i checkbox už jsou krásně černý:) jenom ty ikonky mi pořád nefungujou (palec nahoru, dolu, přidat do upomínek, link na přísp. a hod kostkou)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Komu od poslední aktualizace Flashe pořád padá Opera? :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    NYX: Teď vypadají checkboxy perfektně. (12.14 win)
    NYX
    NYX --- ---
    OTZ: ty bile selecty jsou zpusobene snahou opery skinovat je podle OS na kterem jede. v linuxu vypadaji spravne, pod windows jsou bile. webkit/firefox se snazi o totez, ale maji na to -webkit-appearance a -moz-appearance, ktere tohle vypnou. u opery nic takoveho afaik neni podporovano ( http://www.opera.com/docs/specs/presto2.12/css/basicuserinterface/ ).

    ty checkboxy by nejak naskinovat mely jit
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    OTZ: 12.14, Win7 x64
    OTZ
    OTZ --- ---
    mě se nezobrazujou ty ikonky viz link a pole výběru napravo (akt. přátelé+vybrané/smazat) mam bílý. plus zaškrt. políčko u příspěvků má ošklivej bílej okraj=vypadá to jak sněhová koule:)

    KEVIN00: a jedeš na čem? verze op+os?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    OTZ: Mě ano, zatím jsem na nic nepřišel co by mi blblo.
    OTZ
    OTZ --- ---
    ten novej skin vám jede v pohodě? mě teda ne, viz. [ LINKOS @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    opera 12.13, winxp sp3, skin default dark
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SMOKY:
    osobne mi taky sedel vice...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    OMNISLASH: Vidis, to ja mam nainstlaovanej firefox kvuli firebugu
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PISKVOR: Hm, asi na to nejsou tak pyšní, jak to vždycky vypadalo :)
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: to snad psali, ze ano, pujde tam normalni V8
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    NECROMAN: to mi opravdu neprijde jako pozornosti hodny problem, kdyz mi nic nebrani mit dragonfly spusteny vetsinu casu. preci jen bych rekl, ze o kvalitach toho nastroje rozhoduji jine veci nez to, ze jej musim predem zapnout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam