• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mne to teraz padlo (opakovane 2x) ked som uploadol obrazok D&D a potom zrusil post. padla opera, dal som ju spustit s tabmi ako pred padom a padla znova :) tak som ju spustil ako cistu session a ide normalne (bezala v podstate od rana). nemoze to byt sposobene niecim takym?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    U mna vsetko OK. Dake custom JS?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    OCTOPUSS: Neshazuje, ale vytěžuje klidně na 90 % (v12.15)
    WKILLA
    WKILLA --- ---
    OCTOPUSS: Seems legit. Stává se mi to stejný.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Facebook otevřenej v jakýkoli záložce mi začal pravidelně shazovat Operu. Vůbec na nic jsem nesáhnul. WTF??
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Opera 12.15 RC

    Changelog:
  • Fixed a few crashers
  • CORE-49411 Opera ignores readAsArrayBuffer argument when re-using FileReader
  • CORE-48348 Posters too far down on imdb, inline-block pushed down by lone br child
  • KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH:
    jo obcas ty upgrady se poserou a je treba udelat cisty reinstall
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    uz jsem to nasel. opera si proste rekla, ze mi mezi jednotlivymi updaty nastavi ignoraci targetu, prestoze implicitni hodnota je neignorovat. naprosto nechapu, jak na to prisla. to je na hlavu, takovehle chovani
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    opera mi nejak tise zacala ignorovat target="_blank". dela vam to ta mrcha tez?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH: Taky mi to nekdy delalo a zase se to samo rozbehlo.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    funguje vam v opere ulozto.cz? zasadne mi mrzne jak hledani tak otevreni download okna
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: WinSwitch/xpra - ale to je v podstatě sdílená plocha: aplikace běží furt na témž počítači, na druhý se posílá jen její okno. Případně ještě sdílení adresáře .opera - ale to dělá bordel u dvou běžících instancí na různých počítačích.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: zdielana plocha :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    umíte řešit sdílení Opery mezi počítači? Ale jako inteligentnější... rád bych sdílel i otevřené TABy atd...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    OCTOPUSS: Proč ? Tak třeba mě to taky nic neříká. Vím, že to tam je, ale nikdy jsem to nevyužil, ale stále to patří k Opeře. IMHO To je pak takový, když to nepotřebuji já, nepotřebuje to nikdo a nikoho jiného to nezajímá.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera with WebKit for Android hands-on preview | The Verge
    http://www.theverge.com/2013/2/26/4032296/opera-with-webkit-for-android-hands-on-preview
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Dokud je Dragonfly součástí Opery, řešil bych to tady.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Možná byste věci okolo vývoje webů fakt mohli řešit jinde :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam