• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HADIAK: wow!!!!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nie je to o opere, ale info zaujimave:

    Firefox zásadně omezí cookies, weby a reklamní firmy se bouří - Živě.cz
    http://www.zive.cz/bleskovky/firefox-zasadne-omezi-cookies-weby-a-reklamni-firmy-se-bouri/sc-4-a-168255/default.aspx
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EPICFAIL: A Operu Turbo?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    EPICFAIL: Proboha připomněls mi, jak jsem se předloni pokoušel otevřít Nyx na nějakým androidím mobilu :D Brrrr!
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    LUDO: diky za hint. V cookies byla jedna mobile 1, pri smazani tehle se vse vratilo do normalu, kdyz se smazou vsechny tak se vrati i ta mobile, pritom operu mini ani nepouzivam a identifikaci mam jako normalni operu.
    LUDO
    LUDO --- ---
    EPICFAIL: to vypada jak nejaka skriplena mobilna verzia nyxu namixovana cez opera mini
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    V posledni dobe se mi nyx po prihlaseni zobrazuje takto:



    cookies&cache nekolikrat smazany, login vypada ok a pak tohle, zoom to taky neni.

    - WTF?!

    opera:
    Version
    12.14
    Build
    1738
    Platform
    Win32
    System
    Windows 7
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Dá se Opera nějak přinutit, aby si pamatovala velikost okna i když se změní rozlišení obrazovky? Úplně typická situace, která mě vytáčí jako svině je reinstalace ovladačů grafiky zkombinovaná se zapomenutím sestřelit Operu. Případně odpojení kabelu od monitoru.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Zase jsem to zakřik. Fcuk.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    chtelo by to uz ten webkit :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tak u mna bol rozdiel aktivny tab vs tab loadovany na pozadi. asi je tam daky rozdiel v renderovani...

    ale v ramci testu som na tom zhodil operu snad 6x :)

    (inak v poslednej dobe pozorujem brutalnu pomalost opery, ked mam pusteny KK / G+, tie nasrane ajaxy a javascripty su peklo!)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V tomto mě opera sere. žádná globální chyba. vždy se něco podělá a klidně zase bez upgradu odpodělá... prostě že to funguje randomově :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mne sa to dnes stalo tiez, cca 5 stranok KK som otvaral na pozadie do noveho tabu a vzdy pri jednom capla. potom som tu stranku otvoril normalne a necapla (bol to obycajny link na share obrazku...).
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    :D
    Mně to zase pro změnu přestalo.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    hmm, jak to tady bylo nedavno psano? ze opera slitne, jen co se nacte facebook? tak uz to mam na taliri ^_^ pravda, zrovna v pripade facebooku mi to nijak nevadi
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Opera 12.15 RC2

    Changelog: Thanks to everyone who reported an issue with empty list of search engines. It's fixed now, indeed. This build also fixes DSK-383502 -- a freeze followed by a crash.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Jo ještě bych nastavil povolení zásuvných modulů na vyžádání.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Si tak matně vybavuji, že jsem se kdysi potácel s problémy s FB (lagování) a zjistil jsem, že to způsobují rozšíření určená pro YT. Jestli nějaké máte, zkusil bych na chvilku deaktivovat.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Já už smazal komplet cache a nic. Není to ale pokaždý. Tipuju, že to je nějaká skrytá změna ve FB, protože Operu mám stejnou verzi už x týdnů, a začlo to blbnout až snad včera nebo tak nějak.
    Padne to až při načítání, takže se to dá obejít rychlým překliknutím na homepage.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mne to teraz padlo (opakovane 2x) ked som uploadol obrazok D&D a potom zrusil post. padla opera, dal som ju spustit s tabmi ako pred padom a padla znova :) tak som ju spustil ako cistu session a ide normalne (bezala v podstate od rana). nemoze to byt sposobene niecim takym?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam