• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Ať hledám, kde hledám, kde je x64 verze ?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Potichu vyšla 12.15.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak zazalohovat data a komplet reinstall opery. potom prip. data znova nahadzovat a pozerat ci sa nepokazi.
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    HADIAK: zadna by bejt nemela.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    EPICFAIL: proxy?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    PISKVOR: turbo vypnute.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HADIAK: wow!!!!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nie je to o opere, ale info zaujimave:

    Firefox zásadně omezí cookies, weby a reklamní firmy se bouří - Živě.cz
    http://www.zive.cz/bleskovky/firefox-zasadne-omezi-cookies-weby-a-reklamni-firmy-se-bouri/sc-4-a-168255/default.aspx
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EPICFAIL: A Operu Turbo?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    EPICFAIL: Proboha připomněls mi, jak jsem se předloni pokoušel otevřít Nyx na nějakým androidím mobilu :D Brrrr!
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    LUDO: diky za hint. V cookies byla jedna mobile 1, pri smazani tehle se vse vratilo do normalu, kdyz se smazou vsechny tak se vrati i ta mobile, pritom operu mini ani nepouzivam a identifikaci mam jako normalni operu.
    LUDO
    LUDO --- ---
    EPICFAIL: to vypada jak nejaka skriplena mobilna verzia nyxu namixovana cez opera mini
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    V posledni dobe se mi nyx po prihlaseni zobrazuje takto:



    cookies&cache nekolikrat smazany, login vypada ok a pak tohle, zoom to taky neni.

    - WTF?!

    opera:
    Version
    12.14
    Build
    1738
    Platform
    Win32
    System
    Windows 7
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Dá se Opera nějak přinutit, aby si pamatovala velikost okna i když se změní rozlišení obrazovky? Úplně typická situace, která mě vytáčí jako svině je reinstalace ovladačů grafiky zkombinovaná se zapomenutím sestřelit Operu. Případně odpojení kabelu od monitoru.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Zase jsem to zakřik. Fcuk.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    chtelo by to uz ten webkit :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tak u mna bol rozdiel aktivny tab vs tab loadovany na pozadi. asi je tam daky rozdiel v renderovani...

    ale v ramci testu som na tom zhodil operu snad 6x :)

    (inak v poslednej dobe pozorujem brutalnu pomalost opery, ked mam pusteny KK / G+, tie nasrane ajaxy a javascripty su peklo!)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V tomto mě opera sere. žádná globální chyba. vždy se něco podělá a klidně zase bez upgradu odpodělá... prostě že to funguje randomově :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mne sa to dnes stalo tiez, cca 5 stranok KK som otvaral na pozadie do noveho tabu a vzdy pri jednom capla. potom som tu stranku otvoril normalne a necapla (bol to obycajny link na share obrazku...).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam