• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: vypni na chvilku JS..


    pred par dnami som prehraval rozpravky na youtube cez FX a poviem vam - zlata opera!
    dole hubu ten flash zletel po 10 minutach prehravania a restartnut FX bola zabavka na dalsie 2~3 minuty. v opere je to zalezitost jedneho kliku...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak dneska mi ten zkurvenej FB shazuje Operu úplně pořád, už mě to fakt nebaví. Tam místo programátorů snad mají bandu negrů nebo šimpanzů nebo co.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Vyšel nový Flash Player, tak mi třeba už nikdy Youtube neshodí Operu... ha ha?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: ono je to aj meno mojho profilu, alebo ako sa to tam nazyva :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Ksichtokniha je hezký :D Já zase používám výraz tlamokniha :D
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    omg :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: kk ksichtoknizka facebook. tab zalozka, js javascript. opera prehliadac. ok? :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Lidi nemluvte v šifrách proboha :O Co je KK?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    dnes nie som schopny otvorit KK v tabe na pozadi; pokazde zarucene capne opera (pomoze vypnutie JS, ale KK bez JS je ehm...)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: nemam adblock a par krat mi tiez opera na KK chnapla dole hubu (jak som tu popisoval).
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Komu z vás FB shazuje Operu - používáte Adblock nebo něco podobnýho? Já mám půjčenej notebook od tchána, kde je v podstatě defaultní instalace, a funguje to bez problémů...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    FRENZY_: Já jsem se vždy potýkal s problémem, že pokud jsem použil YT downloader jako doplněk, tak se mi neskutečně začal sekat FB. Po deaktivaci doplňku vše ok, vyzkoušel jsem asi 3 ... co to dělalo to nevím, hlouběji jsem nepátral.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    idealne asi si to ulozit podla velkosti v oblubenom file manageri a cez prehravac pozerat, ci je to to spravne video, ktore chceme. alebo vycistit cache, prezriet video tak a hladanie bude lahsie :)
    FRENZY_
    FRENZY_ --- ---
    No pár let jsem lovení videí, respektive souborů (hlavně přímo nestáhnutelných) obecně z cache žádného prohlížeče nepoužíval, teď se mi to hodilo, ale co si pamatuju, bylo to v minulosti triviálnější než nyní. V opera:cache se mi podle velikosti nějaká videa z youtube podařilo najít, jiná ne. I to, co jsem našel, pak zmizelo z opera:cache, ale ve složce na disku stále ještě bylo (samozřejmě jako .tmp s vygenerovaným názvem). Tak nevím, jestli je problém v Opeře nebo v Youtube. Hm, asi se podívám po nějakém downloaderu...ten ExtendTube nevypadá zle...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OMNISLASH: Nápodobně. Podle mě to nesouvisí s Operou přímo, ale s nějakou dementní změnou co FB zase udělal.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    tak nova opera mi zacala slitavat na facebooku uplne stejne jako ta stara
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Videa z youtube se mi už nějakou dobu cachují v mnoha malých souborech nebo vůbec. Nevím, jak to mám změnit, tak jsem rezignoval a používám ExtendTube plugin.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: videa z jutrubky sa samozrejme ukladaju. len maju, mam pocit, zmenenu priponu a samozrejme vygenerovane meno operou.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    FRENZY_: No to sice není odpověď na tvou otázku, ale v panelu Info najdeš vždycky adresu lokální cache aktuální stránky. Takže bys pak snad nemusel to video hledat všude možně.

    Pak je tu ještě opera:cache, která umožňuje v cache vyhledávat, třeba podle typu souboru a velikosti, tam bys mohl video taky rychle najít. Nicméně většina běžných videí na který člověk kouká (třeba z Youtube) se obávám do cache vůbec neukládá, já teď třeba nenašla ani jedno.
    Ale možná že to víš a máš na mysli jiný videa.
    FRENZY_
    FRENZY_ --- ---
    Je možné nějak nastavit, aby mi Opera nerozhazovala soubory cache do milionu složek typu g_001F, g_0028 atd., nýbrž pokud možno ukládala do jediné složky? Když budu chtít např. pracovat se shlédnutým videem, abych nemusel soubor hledat po všech složkách...

    Verze
    12.14
    Sestavení
    1738
    Platforma
    Win32
    Operační systém
    Windows 7

    Děkuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam