• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    FRENZY_
    FRENZY_ --- ---
    Je možné nějak nastavit, aby mi Opera nerozhazovala soubory cache do milionu složek typu g_001F, g_0028 atd., nýbrž pokud možno ukládala do jediné složky? Když budu chtít např. pracovat se shlédnutým videem, abych nemusel soubor hledat po všech složkách...

    Verze
    12.14
    Sestavení
    1738
    Platforma
    Win32
    Operační systém
    Windows 7

    Děkuji.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: To jsi se nedotkl ani trochu :D Já chápu, že tomu nerozumím a chápu, že někdo ano a vadí mu to ... mě taky vadí, když někdo hovoří v mé praxi o něčem o čem vím 100 % že jsou blbosti ... teĎ aspoň tu blbost nebudu šířit dál ;) :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    jsem se samozrejme te nechtel dotknout. Ale vadi mi kdyz prave v neoboru zacnou rikat jak strsne se na to tesi a duvody jsou zcela zcestne... :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Jsem uživatel, ne programátor. Moje profesní zaměření je na hony vzdáleno od tohoto, tak proto a je mi to celkem i jedno :D Ale děkuji, za upřesnění, jsem zase o kousek moudřejší :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    nejen ty si neuvedomujes co to je jadro... to je presne to co vubec nema vliv na synchronizaci, prtaci s flashem, padani prostredi, atd...

    To je jen to co zajistuje ze z HTML kodu se stane pekny obrazek. Takze kdybys napsal vytku ze konecne se ti nejaky web prestane rozpadat tak OK ale ostatni narky jsou mimo ;-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: ja mam pocit, ze mne robi skor problem flash. ale je fakt, ze som flash pod chromym netestoval.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Taky se těším na změnu jádra, neboť poslední dobou je Opera ... ... ... jak to říci a nebýt sprostý. Hlavně by konečně mohli dát do kupy synchronizaci záložek.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: pokud budou weby v Opere tak kompatibilni a stabilni, jako jsou ted s Chromem, tak si rozhodne stezovat nebudu :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    debian amd64 - 12.14 spatny, 12.15 jeste horsi. do prdele s nima, rollback na 12.05.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    takze opera bude chroma?

    hm proti googlu nemam dokopy nic, aj ked chrome mi moc sympaticky nebol.
    ale no.. ako uz slepy povedal - uvidime :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Btw. Google dneska oznamil, ze forknul WebKit pro svuj Chrome pod nazvem Blink a bude ho nyni vyvijet nezavisle. Opera na to dodala, ze novy engine bude vychazet take z Blinku.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: :) dakedy som to tiez tak robil.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: To ano, ale já už si x verzí stahuji všechny verze i s alfa/beta/RC na disk do archivu a takto mi to kazí ten archiv.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: dal som check for updates a sama sa stiahla :) (x64)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Ať hledám, kde hledám, kde je x64 verze ?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Potichu vyšla 12.15.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak zazalohovat data a komplet reinstall opery. potom prip. data znova nahadzovat a pozerat ci sa nepokazi.
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    HADIAK: zadna by bejt nemela.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    EPICFAIL: proxy?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    PISKVOR: turbo vypnute.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam