• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SMOKY: na gmail ficim v poho, aj na G+. tam sa obcas zasekne chat, ale staci reload stranky a uz to ide dalej. ale aspon to nepada... (na rozdiel od youtubeflash / KK).
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    mne proste skoro nic s js uz dlouho nefunguje, vsechny stranky jako gmail, gmaps, download serverym heureke, vsehcno jedu v chrome
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: vypni na chvilku JS..


    pred par dnami som prehraval rozpravky na youtube cez FX a poviem vam - zlata opera!
    dole hubu ten flash zletel po 10 minutach prehravania a restartnut FX bola zabavka na dalsie 2~3 minuty. v opere je to zalezitost jedneho kliku...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak dneska mi ten zkurvenej FB shazuje Operu úplně pořád, už mě to fakt nebaví. Tam místo programátorů snad mají bandu negrů nebo šimpanzů nebo co.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Vyšel nový Flash Player, tak mi třeba už nikdy Youtube neshodí Operu... ha ha?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: ono je to aj meno mojho profilu, alebo ako sa to tam nazyva :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Ksichtokniha je hezký :D Já zase používám výraz tlamokniha :D
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    omg :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: kk ksichtoknizka facebook. tab zalozka, js javascript. opera prehliadac. ok? :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Lidi nemluvte v šifrách proboha :O Co je KK?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    dnes nie som schopny otvorit KK v tabe na pozadi; pokazde zarucene capne opera (pomoze vypnutie JS, ale KK bez JS je ehm...)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: nemam adblock a par krat mi tiez opera na KK chnapla dole hubu (jak som tu popisoval).
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Komu z vás FB shazuje Operu - používáte Adblock nebo něco podobnýho? Já mám půjčenej notebook od tchána, kde je v podstatě defaultní instalace, a funguje to bez problémů...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    FRENZY_: Já jsem se vždy potýkal s problémem, že pokud jsem použil YT downloader jako doplněk, tak se mi neskutečně začal sekat FB. Po deaktivaci doplňku vše ok, vyzkoušel jsem asi 3 ... co to dělalo to nevím, hlouběji jsem nepátral.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    idealne asi si to ulozit podla velkosti v oblubenom file manageri a cez prehravac pozerat, ci je to to spravne video, ktore chceme. alebo vycistit cache, prezriet video tak a hladanie bude lahsie :)
    FRENZY_
    FRENZY_ --- ---
    No pár let jsem lovení videí, respektive souborů (hlavně přímo nestáhnutelných) obecně z cache žádného prohlížeče nepoužíval, teď se mi to hodilo, ale co si pamatuju, bylo to v minulosti triviálnější než nyní. V opera:cache se mi podle velikosti nějaká videa z youtube podařilo najít, jiná ne. I to, co jsem našel, pak zmizelo z opera:cache, ale ve složce na disku stále ještě bylo (samozřejmě jako .tmp s vygenerovaným názvem). Tak nevím, jestli je problém v Opeře nebo v Youtube. Hm, asi se podívám po nějakém downloaderu...ten ExtendTube nevypadá zle...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OMNISLASH: Nápodobně. Podle mě to nesouvisí s Operou přímo, ale s nějakou dementní změnou co FB zase udělal.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    tak nova opera mi zacala slitavat na facebooku uplne stejne jako ta stara
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Videa z youtube se mi už nějakou dobu cachují v mnoha malých souborech nebo vůbec. Nevím, jak to mám změnit, tak jsem rezignoval a používám ExtendTube plugin.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: videa z jutrubky sa samozrejme ukladaju. len maju, mam pocit, zmenenu priponu a samozrejme vygenerovane meno operou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam