• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ZUZU: u teba to asi aspon funguje. u mna ma niekolko sekundove reakcie, rozmazany obraz, input do ktoreho pisem ani nevidim na displey a podobne featury.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    aktualizace operamobile na androidu z toho udelala uz jen "opera", vypada to uplne jinak (takovy osekany chromium), neumi to skoro nic, napriklad funkce link jen jakjo odkaz na neaky web myopera, stranky to zobrazuje nekorektne, ----proste to dojebali a jeste puzstili na verejnost zrejme nejakou ranou verzi neceho. nepouzitelne....
    ...neexistuje nejaky android browser, ktery by se umel synchronizovat s operou na pc? (krom opera mini, ta uz je preci jenom v nekterych mistech moc "stara" a hlavne k nemoznosti vypnout oeperaturbbo obcas problematicka, protoze tahle funkce posledni dobou na serverech opery taky nefunguje uplne 34h 7 dni v tydnu...) achjo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    ten link funguje vubec divne... co jsem vypozoroval tak sync funguje smerem do ciste opery jakz takz OK. Ale nasledna synchronizace uz spise ne nez jo...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera KOC256: preinstaloval jsem operu a zapnul Link a ted pro zmenu nemam Google v hledani vubec :) asi ten sync mezi OperaLink vyhledavacimi enginy a search.ini nefunguje, jak by mel.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN: Ja to nezkoumal. Jen jsem hledal zda na to neni nejaka direktiva a nenasel.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: to bych mohl zkusit, jen doufam, ze nemam spatne nastaveni Search ulozene v Opera Link.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN: Nefunguje u instalace kterou jsem aktualizoval v dobe kdy to opera heste meumela. U nove instalace to funguje.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: kdyz pises nejaky vyraz pro hledani do adresoveho radku, tak ti to napovida hotove vyrazy
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN: Co je autosuggest?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Funguje vam autosuggest pri hledani pomoci Googlu v adresove radce? U me je to nejake rozbite a nevim, co s tim.
    E42
    E42 --- ---
    TEDDYMAN: Tohle řeším tak, že sprostě nadávám.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TEDDYMAN: to mi robi HTML5 verzia playera, flash je v pohode
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TEDDYMAN:
    me YT funguje. to co popisujes se mi nedeje...
    TEDDYMAN
    TEDDYMAN --- ---
    jak prosim vas resite nepouzitelnost youtube v opere ?
    tou nepouzitelnosti myslim ze kdyz chci seekovat v timeline tak me vyskakuje a zajizdi, tak ze nejde rozumne kliknout na timelinu. dela prevazne u embedovanych videi.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OCTOPUSS: mno pokud se to nestává všude, tak to může být interpretací JavaScriptu Opery u různých webů. Sem tam se JavaScript v různých prohlížečích chová jinak. Nebo to také může být délkou platnosti těch Cookies konkrétních stránek, či ty stránky nepoužívají Cookies, ale Session, které se po zavření prohlížeče automaticky mažou.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nestává se vám, že si Opera nepamatuje cookies nebo co?
    Příklad: vlezu na nějaké fórum, schovám (jak se překládá collapse?) nějakou kategorii, restartnu Operu... a všechno je rozbalený. Doprdele... Nestává se to ale všude, tak nevím.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOC256: Historii normalne pouzivam ... asi tak, proste obcas se to vysere :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    nemas vypnutou historii... jako hadam, ale jestli nahodou to nema nejaky vliv...

    Jinak to je klasicky priklad toho ze obcas je treba udelat cisty instal po nekolika updatech...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOC256: Nerozumim?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    nepouzivas historii?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HADIAK: Never - napisu cast URL, nabehne mi preklep, rozbalim si listu, a ta chybna URL v tom seznamu proste neni, tecka. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam