• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OTZ
    OTZ --- ---
    nojo ja to prehlid:) dik
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: preferencie > advanced > browsing: check spelling
    OTZ
    OTZ --- ---
    prosimvas asi sem natvrdlej ale jak se vypina kontrola pravopisu trvale? 12.15
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SMOKY: no to mi je jasne, skusal som na druhom (samsung) a tam to slo. na mojom (htc) to nejde. len ma zaujima ci je mozne (z ich strany) to fixnut, alebo ci je to uz take... "na stalo".
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HADIAK: Imho problem v kombinaci s tvojim telefonem, mne to funguje ok. A rozhodne lepe nez stara verze.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak zda sa, ze funguje :)

    btw, v com je problem, ze ta (celkovo tie) webkit verzia nefunguje normalne?

    pomale cpu v mobile, alebo co? alebo len daky bug v kode opery, ktory mozno fixnu?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: velmo pekne dik, testnem!
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    HADIAK: Tak by to snad mělo být dostupné přímo na FTPku Opery.
    ftp://ftp.opera.com/pub/opera/android/mobile/1210/
    12.10 by měla být poslední stará verze.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: s radostou tu novu mrdku prepisem. bohuzial mam tento telefon len relativne kratko, neviem ani len cisla verzii, o ktorych sa bavim (rozlisujem len nova a stara :D ). vcera sa aj beta updatovala, ale ta je uz tiez zla. a bohuzial, ine browseri, co som tak narychlo skusal mi tiez z dakych dovodov nevyhovuju. a ten defaultny je sice pouzitelny, ale ... no proste to nie je opera :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    HADIAK: Ano. Link na starou, leda by sis sehnal APK nějaké staré zálohy od někoho (ta ti teda ale zase tu novou údajně přepíše). Já vím o někom kdo takovou zálohu má, zeptám se ho jestli to můžu linkovat.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: takze tato nova, ktora mi nefunguje, je webkitova?
    mame link aj na tu staru?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Všechno tohle jsem věděla předem, a proto jsem neupdatovala a nebudu.
    Pro ty co mají starou Operu Mobile a chtějí i zkoušet tu novou vedle toho je tu tohle řešení.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mne vyzera dost casto najnovsia opera cca takto: http://had.independent.sk/dir/2013-05-24%2011.17.35.png . potom "zaostri", na niekolko sekund zmrzne a tak dokola stale. pritom stara opera slapala ako z praku... byt odkazany na internet v mobile, tak by som bol asi viac ako nasrany.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ZUZU: Doslo, uz jsem pouzival betu par mesicu. Ted mne napada, ze se mi ten speed dial a bookmarky nacetli z ty predchozi verze, takze ten link nefunguje :( (pisou tam, ze na tom pracujou, ale zatim to funguje jen pres ten web no ).
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    HADIAK: jo to s tim neviditelnym inputem se mi taky děje.

    SMOKY: updatovalo se mi to včera večer, třeba to k tobě ještě "nedošlo"... :)
    ...a jestli jo, tak - opera link ti funguje? (pro mě klíčová funkce vzhledem k tomu že používám operu na dektopu)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Mne to funguje uplne v pohode, speed dial i bookmarky se mi korektne nacetli. Prijde mi to rychlejsi.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ZUZU: u teba to asi aspon funguje. u mna ma niekolko sekundove reakcie, rozmazany obraz, input do ktoreho pisem ani nevidim na displey a podobne featury.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    aktualizace operamobile na androidu z toho udelala uz jen "opera", vypada to uplne jinak (takovy osekany chromium), neumi to skoro nic, napriklad funkce link jen jakjo odkaz na neaky web myopera, stranky to zobrazuje nekorektne, ----proste to dojebali a jeste puzstili na verejnost zrejme nejakou ranou verzi neceho. nepouzitelne....
    ...neexistuje nejaky android browser, ktery by se umel synchronizovat s operou na pc? (krom opera mini, ta uz je preci jenom v nekterych mistech moc "stara" a hlavne k nemoznosti vypnout oeperaturbbo obcas problematicka, protoze tahle funkce posledni dobou na serverech opery taky nefunguje uplne 34h 7 dni v tydnu...) achjo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    ten link funguje vubec divne... co jsem vypozoroval tak sync funguje smerem do ciste opery jakz takz OK. Ale nasledna synchronizace uz spise ne nez jo...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera KOC256: preinstaloval jsem operu a zapnul Link a ted pro zmenu nemam Google v hledani vubec :) asi ten sync mezi OperaLink vyhledavacimi enginy a search.ini nefunguje, jak by mel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam