• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LUDO: uz verze 17?
    LUDO
    LUDO --- ---
    Info > Opera 17 developer - posol dobrých správ
    http://opera-prehliadac.com/...c-opera/spravy/551-info-g-opera-17-developer-posol-dobrych-sprav.html

    niekde okolo verzie 20 to mozno zoberiem na milost
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LUDO: Ne. Čistá Opera, bez userjs, bez extensions, bez pluginů - a jakmile je na stránce FB lajk iframe, s pravděpodobností tak 50% spadne; při načtení FB s pravděpodobností tak 75%.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Ne, já ani nechápu rozdíl mezi javascriptem a Javou :P
    LUDO
    LUDO --- ---
    ja so stabilitou FB nemam ziadny problem, nemate tam nahrate nejake zhnite rozsirenie alebo userJS?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Zjistil jsem, že to padání při otevírání FB se dá obejít otevíráním přímo adresy profilu - když pak kliknu na odkaz co mě odešle na hlavní stránku, nespadne to.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mám intenzivní pocit, že všechny ujišťování o updatech pro v12 byla jedna velká hromada keců.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    souhlas ve vsem... stejne tak narychlo (uz nevim kvuli cemu) vydali snad verzi 10 ci 11... byl to takovy nedomrdel... jakoby nemohli jeste tyden pockat...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ak prestanu 12.x bugfixovat, tak moznost pouzivat ju uz moc velku mat nebudeme...

    s tou 15 resp 16 sa chovaju ako keby mali 80%+ trhu medzi browsermi a nie dake, s prepacenim, posrate 4% (alebo kolko, je to vlastne jedno, su ledva minoritny). teraz myslim desktopy a nie mobily a mikrovlnky.

    chjo :/ nakopavat O15 aby sa viac podobala na O12, smutny vyvoj :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUDO:
    ano kazdy ma moznost sveho rozhodnuti... ale zatim neni alternativa...
    LUDO
    LUDO --- ---
    KOC256: to je asi tak jak respektovat rozhodnutie dat do auta knipel namiesto volantu. Oni robia produkt pre ludi, nie pre seba.

    Mna nepresvedcili aby som to zacal pouzivat. Zatial co niekomu to mozno vyhovuje, ja im mozem 15 zvysoka...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TROFOZOIT:
    souhlas... taky mi porad nejde k duhu to ze spousty veci ktere byly super nyni opera nema... ale snazim se respektovat jejich rozhodnuti a cekam jak to dale uchopi...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: 8 užitečných rozšíření, které Opera už dávno uměla, nebo se daly vyřešit pomocí bookmarků... ou.. kej..
    KOC256
    KOC256 --- ---

    8 užitečných rozšíření, která nakopnou Operu 15 – Živě.cz
    http://www.zive.cz/clanky/8-uzitecnych-rozsireni-ktera-nakopnou-operu-15/sc-3-a-169936/default.aspx
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    KOC256: link nefunguje - pokud to instalujes na pocitaci s operou, tak se to do ni importuje. ale link je hlavne proto, aby se to cloudove synchronizovalo - nainstalujes operu na jinej pocitac, prihlasis se do ni pomoci link a mel bys tam mit svoje zalozky, hesla atd... a to nefunguje...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    EUCHRID:
    pokud to instalujes z verze na verzi tak se to deje samo. a me se i nejak syncly stare hesla na nove... jak nevim protoze me tu vsichni presvedcuji ze LINK nefunguje ;-)

    Kazdopadne ty hesla funguji velicespatne. nekde to heslo neumi ulozit, jine uklada nejakou prazdnou hodnotu, ...
    EUCHRID
    EUCHRID --- ---
    Mně nová Opera celkem vyhovuje. Nicméně když vyjde nová verze, nejde nějak synchronizovat speed dial a hesla? Nebudu to pořád dělat ručně...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hm, zrusil som jeden user js script.. a KK fici tak ako aj pred tym.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    ja souhlasima le proste snazim se brat zivot tak jak jde dale... zatim jevice skripu zuby nad praci s TABy a s ukladanim hesel... to je fakt zalostne :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOC256: Ja nechci zadny chrome doplnky, opera ma vsechno, co potrebuju ... teda ... mela ... fnuk :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam