• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OCTOPUSS: jj už jsem na to přišel..to je tak, když se reinstaluje po dvou letech
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Musíš napřed přidat nějakej účet :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj mám otázku k Opera Mail klientu.. Reinstaloval jsem Operu 12.16, už se moc kousala... Sosnul jsem si novou instalačku v. 12.16 a chybí v ní Opera Mail? WTF? To musím používat ten samostatný?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nikam jsem omylem kliknout nemoh, protože že je ten člověk na FB jsem zjistil až potom co mi to tu žádost odeslalo :D A registroval se asi hodinu předtím.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Žádost by to nemělo posílat automaticky v žádném případě. Je možné že jsi na to nějak klikl omylem.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Dobře, ale přece na základě toho, že on má mojí adresu v mailu, to MNĚ na facebooku JEMU nepošle žádost o přátele. Pochopil bych, kdyby se mi tam ukázala žádost od něj, ale ne takhle.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Facebook umí prohledávat kontaky v emailových účtech od kterých mu někdo sám zadá heslo.
    Pokud jsi to neudělal ty, udělal to nejspíš tvůj kámoš. A on má kontakty na tebe.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Netuší někdo, jestli Facebook umí prohrabávat kontakty v Opeře? Právě se mi ukázalo "xxx joined Facebook", kde xxx je kámoš z gymplu, jehož adresu mám v Operáckým mailu. Největší WTF zjištění nastalo, když jsem otevřel jeho profil, kde stálo "friend request sent". WTF!!! Nikdy jsem ho na FB nezval, a žádný automatický hledání přátel a podobný věci nepovoloval.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Netuším proč, ale moje Opera (12.16) je v poslední době nesnesitelně pomalá a sekavá. Kéž by už webkitová měla stejné UX, jako 12ka...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: o dva mesiace? neverim!
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    CERMINEK: nah, imho by to mohlo byt pouzitelne uz okolo 25 - 30
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OCTOPUSS: řekl bych, že při verzi 100 se odhodlám k update ze stávájící 12.16
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mam pocit, ze v opere maju counter verzii napojeny na klavesovku skratku "ctrl s" z akehokolvek pocitaca ich programatorov...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ...a teď už mi třetí den Opera náhodně řve, že není povolenej javascript, a můžu jen doufat, že zavřít a znovu pustit pomůže. Nic jsem nikde neměnil!!!
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    KEVIN00: Občas mi takhle přestane reagovat opera na myš a klávesnici. Většinou mi stačí buď zavřít záložku, nebo udělat refresh - křížek nebo F5 občas fungují. A pak už se vzpamatuje :-)
    Jinak je tohle známý a často hlášený bug Opery, u vývojových verzí se často objevuje.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    No každopádně jsem to reportoval na Opera fórum. Osobně to na 100 % nevyřeším a jako featura mi to přijde hodně divoké :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: mne napr nefunguje ESC v adobe baliku, ked je pusteny ovladac od grafiky :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    LUDO: Žádný jiný program toto nedělá. Skyrim funguje bez problémů i potom, pouze Opera to již "nerozdýchá". Tak nevím ...
    LUDO
    LUDO --- ---
    KEVIN00: nie som si isty, ci to je zrovna bug Opery
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Tak jsem objevil zajímavý bug v Opeře. Když spustím Skyrim (hraji pře SKSE ve windowed modu), tak mi posléze nefunguje přepínání mezi taby, kontextová nabídka přes pravé myšítko jak pro taby tak i pro rozšíření. Po restartu vše v pořádku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam