• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OCTOPUSS: řekl bych, že při verzi 100 se odhodlám k update ze stávájící 12.16
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mam pocit, ze v opere maju counter verzii napojeny na klavesovku skratku "ctrl s" z akehokolvek pocitaca ich programatorov...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ...a teď už mi třetí den Opera náhodně řve, že není povolenej javascript, a můžu jen doufat, že zavřít a znovu pustit pomůže. Nic jsem nikde neměnil!!!
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    KEVIN00: Občas mi takhle přestane reagovat opera na myš a klávesnici. Většinou mi stačí buď zavřít záložku, nebo udělat refresh - křížek nebo F5 občas fungují. A pak už se vzpamatuje :-)
    Jinak je tohle známý a často hlášený bug Opery, u vývojových verzí se často objevuje.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    No každopádně jsem to reportoval na Opera fórum. Osobně to na 100 % nevyřeším a jako featura mi to přijde hodně divoké :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: mne napr nefunguje ESC v adobe baliku, ked je pusteny ovladac od grafiky :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    LUDO: Žádný jiný program toto nedělá. Skyrim funguje bez problémů i potom, pouze Opera to již "nerozdýchá". Tak nevím ...
    LUDO
    LUDO --- ---
    KEVIN00: nie som si isty, ci to je zrovna bug Opery
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Tak jsem objevil zajímavý bug v Opeře. Když spustím Skyrim (hraji pře SKSE ve windowed modu), tak mi posléze nefunguje přepínání mezi taby, kontextová nabídka přes pravé myšítko jak pro taby tak i pro rozšíření. Po restartu vše v pořádku.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEVIN00: Ok, beru; uz vam tu nebudu kazit idylku. So long and thanks for all the fish.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    PISKVOR: Hele beru to takhle. Plno lidí tu psalo "až to bude umět aspoň záložky možná to vyzkouším". Umí to lištu, tak jsem jen dal info pro případné zájemce. Myslím, že z tohoto stavu se neraduje nikdo a nikomu se ten vývoj "vpřed" nelíbí. Ale na druhou stranu tu všichni mrmlali, že "až" a když "až" se přiblížilo, tak je to stejně na ho... To už taky jeden neví co vlastně chcete. Lepší už to prostě nebude. Buď si zvykneme na to, co nám předhodili a budeme se "radovat" z malých pokroků nebo můžeme volit jiný prohlížeč. Tím ,že tu bude jeden post za druhým "je to v pr...", "to je na ho..", " no jasně stejně to je k ničemu", apod si nepomůžeš v ničem a bude to jen místnost o tom kdo ze sebe vyplodí víc "ho....". Těch zlepšení je tam víc.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEVIN00: Ja te z toho nevinim, to by prece byl nesmysl. Ale s tim "naznakem zlepseni" zasadne nesouhlasim: Opera team vzal patnact let vyvoje a splachl je do hajzlu - mam se radovat, ze vynalezli hranate kolo ke trakari, kdyz predtim meli luxusni sportak?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ja to rozhodne ocenuji, jen nemyslim, ze je potreba bouchat sampus proto, ze vratili do prohlizece neco, co v nem uz drive bylo :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    PISKVOR: To píšeš jako bych já za to mohl ... každý včetně mě tu fňukal a když konečně náznak zlepšení, tak to ani neoceníte :D :D
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Třeba za deset let do Opery jako ohromnou inovaci přidají mailovýho klienta :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEVIN00: Slava, pokrok, vynalezli dvacet let starou funkcnost. To je upe jak pred deseti lety, kdy Firefox zurive kopiroval featury, co Opera uz mela dva roky, a FF tym se placal po zadech, jaky jsou originalni a inovativni.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Opera next v 17té verzi umožňuje lištu záložek s vytvořením adresáře.
    KOKES
    KOKES --- ---
    OCTOPUSS: tady je k tomu docela vášnivá diskuze s návrhama, jak řešit sledování.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Díky všem :) To mi stačilo, mám uložená hesla pro přístu do různých systémů, banky to rozhodně nejsou, ale nakonec jsem se rozhodl hesla nesynchronizovat...

    A ještě dotaz, jak je to s přenosem nastavení poštovních účtů?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam