• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    E42
    E42 --- ---
    Určitě tady dost lidí řešilo přechod na Chrome (protože proč se trápit s nedomrlým klonem, když můžu použít originál). Mně v něm zásadně chybějí dvě věci: Mouse Gestures a rozumně udělaný Custom Search. Máte nějaké tipy, jak se v Chromu co nejvíc přiblížit funkcionalitě Opery v těhle dvou věcech? Třeba správa Custom Searchů je v Chromu opravdu kvalitně dementní a bojím se, že Opeře 17 už bude stejná.
    LUDO
    LUDO --- ---
    hmm, a furt sa pytam. Kde je lavy panel?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    HADIAK: And (behind opera:flags) a new Quick Access Bar to house bookmarklets and bookmarks, powered by the chrome.bookmarks API. Konecne! :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Jelikož jsem na ntb přešel na linux, tak jsem Operu již jednou pro vždy pohřbil.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Opera 17.00 - custom search engines / pin tabs.

    Opera 17.00 changelog
    http://www.opera.com/docs/changelogs/unified/1700/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Nevíte jak to bude s Operou pro linux ? Je zcela ukončen vývoj či posléze bude i verze pro linux ?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    a to je jako vsechno? ze si muzu dat pet odkazu na listu? mno to jsou mi tedy zalozky jako noha..
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Opera 18: záložky jsou zpět! Vyzkoušejte je v developerské verzi | Cnews.cz / Windows
    http://extrawindows.cnews.cz/opera-18-zalozky-jsou-zpet-vyzkousejte-je-developerske-verzi
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: preto ten smajl :)

    ale inak o sebe pise:

    Browser identification
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/29.0.1547.76 Safari/537.36 OPR/16.0.1196.8
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: nic chrome ti do pocitaca nesmie a mas novu chroperu? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nic chrome mi do pocitaca nesmie! :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    HADIAK: vsak mas moznost instalovat Chromácke ;-) , tam to snad je
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: je mozne ze chcem. ale uz som si zapol pekny (ehm) skrolling, uz vie aj prepinat taby klavesami (sice zatial nie aj na numpade), ale este tak 20~30 uprav a .. co to vlastne trepem. je rychla! :) (kto si spomina na vtip s pentiom a pocitanim? :)


    LUDO: hm, vole, ta extension neexistuje, ktoru chcem :/
    LUDO
    LUDO --- ---
    HADIAK: to uz neni, su extensiony vole!
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: nechces od nej nejak vela? (netusim ci to tam je, ale musel som si rypnut)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ako dat do novej (v16) opery userjs?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    If you are American and you use Opera Mini, this is (most likely) how you browse the web each day.



    Mobile Consumption Guide - United States of America - Opera Software
    http://business.opera.com/smw/2013-08
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    NECROMAN: Mám 12.16 a tyhle micro$oftí veby mi též hodně špatně fungují.. Tak na ně používám IE :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vypada to, ze Outlook.com a skydrive v Opere 12.15 uz vubec neotevru, muzete to nekdo potvrdit?
    Ono ani uz s Gmailem to neni to prave, nekolikrat se mi stalo, ze jsem v Gmailu nejak blbe klinul a otevrelo se mi najednou asi 50 tabu :-|
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KEVIN00: Tohle znám, to je Search manager Chromu..
    (asi bude fungovat i stejný úžasný "pro tip" jako pro Chrome, když si chcete udělat záložku přístupnou přes "keyword" v adresovém řádku, (tedy tak, jak používám ve staré Opeře tak asi jako většinu záložek), prostě ji nastavíte jako search engine, akorát bez vyhledávacího parametru)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam