• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    E42: myší gesta: addon Smooth Gestures
    ad Custom Search: Chrome to v zásadě umí (i když blbě) takže tam se obávám s tím nikdo nic dělat moc nebude, nějakej addon jsem na to viděla taky, ale netuším jakej je
    Navíc Chrome jako takový přidává ty Custom searche podle nějakého "smart" klíče sám. (smart myšleno ironicky)

    Jinak copak custom search, ale zkoušeli jste si v Chromu přidat bookmark s nickname, aby šel normálně napsat do adressbaru a tak se dostat rychle na stránku? Musíte si tu stránku uložit jako Custom search. *facepalm*

    Jinak já jedu spokojeně pořád v O12.16 no a holt na takový ty věci, který už brutálně nefungujou jako je občas Facebook a všechno komplikovanějšího od Google mám prostě vedle otevřený Chrome. Google třeba nedávno zakázal editace fotek na G+ v čemkoliv jiném než Chromu, přesto že nová Chrompera má stejné jádro, takže ve fukcionalitě nemůže být problém. Ale smůla. Jsme evil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    E42:
    zrovna obojí má už verze 17 viz HADIAK. Tak proc se trapit s nedomrlym Chromem když to už umí Opera ;-)
    E42
    E42 --- ---
    Určitě tady dost lidí řešilo přechod na Chrome (protože proč se trápit s nedomrlým klonem, když můžu použít originál). Mně v něm zásadně chybějí dvě věci: Mouse Gestures a rozumně udělaný Custom Search. Máte nějaké tipy, jak se v Chromu co nejvíc přiblížit funkcionalitě Opery v těhle dvou věcech? Třeba správa Custom Searchů je v Chromu opravdu kvalitně dementní a bojím se, že Opeře 17 už bude stejná.
    LUDO
    LUDO --- ---
    hmm, a furt sa pytam. Kde je lavy panel?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    HADIAK: And (behind opera:flags) a new Quick Access Bar to house bookmarklets and bookmarks, powered by the chrome.bookmarks API. Konecne! :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Jelikož jsem na ntb přešel na linux, tak jsem Operu již jednou pro vždy pohřbil.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Opera 17.00 - custom search engines / pin tabs.

    Opera 17.00 changelog
    http://www.opera.com/docs/changelogs/unified/1700/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Nevíte jak to bude s Operou pro linux ? Je zcela ukončen vývoj či posléze bude i verze pro linux ?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    a to je jako vsechno? ze si muzu dat pet odkazu na listu? mno to jsou mi tedy zalozky jako noha..
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Opera 18: záložky jsou zpět! Vyzkoušejte je v developerské verzi | Cnews.cz / Windows
    http://extrawindows.cnews.cz/opera-18-zalozky-jsou-zpet-vyzkousejte-je-developerske-verzi
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: preto ten smajl :)

    ale inak o sebe pise:

    Browser identification
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/29.0.1547.76 Safari/537.36 OPR/16.0.1196.8
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: nic chrome ti do pocitaca nesmie a mas novu chroperu? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nic chrome mi do pocitaca nesmie! :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    HADIAK: vsak mas moznost instalovat Chromácke ;-) , tam to snad je
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: je mozne ze chcem. ale uz som si zapol pekny (ehm) skrolling, uz vie aj prepinat taby klavesami (sice zatial nie aj na numpade), ale este tak 20~30 uprav a .. co to vlastne trepem. je rychla! :) (kto si spomina na vtip s pentiom a pocitanim? :)


    LUDO: hm, vole, ta extension neexistuje, ktoru chcem :/
    LUDO
    LUDO --- ---
    HADIAK: to uz neni, su extensiony vole!
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: nechces od nej nejak vela? (netusim ci to tam je, ale musel som si rypnut)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ako dat do novej (v16) opery userjs?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    If you are American and you use Opera Mini, this is (most likely) how you browse the web each day.



    Mobile Consumption Guide - United States of America - Opera Software
    http://business.opera.com/smw/2013-08
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    NECROMAN: Mám 12.16 a tyhle micro$oftí veby mi též hodně špatně fungují.. Tak na ně používám IE :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vypada to, ze Outlook.com a skydrive v Opere 12.15 uz vubec neotevru, muzete to nekdo potvrdit?
    Ono ani uz s Gmailem to neni to prave, nekolikrat se mi stalo, ze jsem v Gmailu nejak blbe klinul a otevrelo se mi najednou asi 50 tabu :-|
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KEVIN00: Tohle znám, to je Search manager Chromu..
    (asi bude fungovat i stejný úžasný "pro tip" jako pro Chrome, když si chcete udělat záložku přístupnou přes "keyword" v adresovém řádku, (tedy tak, jak používám ve staré Opeře tak asi jako většinu záložek), prostě ji nastavíte jako search engine, akorát bez vyhledávacího parametru)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam