• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    ADAM: V je nepotřebuju. A kdyby náhodou, tak Link má mobilní rozhraní.
    ADAM
    ADAM --- ---
    PAPRIKODLAK: no, pokud se nemýlim, tak do tabletu a mobilu link ještě nesynchronizuje.

    mě příjde rozumnější to dát na nějakou cloudovou službu třetí strany. ale to doplňování adresy při psaní je bohužel asi nereálné... :-(
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    LUDO: Já osobně jsem za novou Operu rád už od té doby, co ji oznámili. Akorát UX ještě není srovnatelné se starou.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    ADAM: Prostřednictvím Linku mám taky záložky kdekoli se přihlásím. A stejně tak mám na webu. Základním požadavkem je, aby v nich prohlížeč vyhledával při psaní do adress baru.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    je nejaka indicie, ze by se zalozky v dohledne dobe mohly vratit do stavu, v jakem jsou u verze 12.x?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: napriklad steam marketplace. tam si snad bol :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: napriklad? zatial som na ziadnu taku nenarazil.
    ADAM
    ADAM --- ---
    PAPRIKODLAK: na záložky jsou v dnešní době docela dobré online záložkovací služby. typu google bookmark, digg atp..

    má to výhodu - ať pracuješ kdekoli, vždy máš ke svým záložkám přístup. mě to přijde, jako mnohem elegantnější řešení, než záložky v mobilu.


    ale svého času jsem hledal službu, která by mi sloužila nejlépe. nic extra mi nevyhovovalo, proto někdo může napsat své tipy.

    nicméně google bookmark použitelné je..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LUDO: tak vzhladom na to, ze je stale viac a viac stranok, ktore proste v starej (12.16) opere nefunguju (pod "nefunguju" nemyslim, ze maju napr pokazene css alebo tak, ale proste, ze napr v shope nejde nakupovat), tak prejst na novu/aktualnu verziu je nutnost. najprv som mal spustene 2 opery sucastne, ale to je velmo nepohodlne. takze zostala len ta nova.
    LUDO
    LUDO --- ---
    hmm, tak hlaska "novu operu by som zrusil, nikto ju nepouziva" zacina byt asi zastarana
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Pořád jsem nepřišel na to jak vyřešit záložky. Na hesla mám LastPass, ale záložky jsou problém. A ještě k tomu stará Opera je neskutečně pomalá a přestávají v ní fungovat weby.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ku*va ale take primitivne bugy tam su!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak som aj doma aj v praci presiel na opera 17/opera mail. uvidime po chvilke co sa stane.

    stara opera je vsak stale nainstalovana, kvoli roznym bugom aj s heslami tak este neviem s cim vsetkym v novej opere...
    LUDO
    LUDO --- ---
    87HIGHFLYER: teletubbies :D
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    takže to prostě bude jenom modrý, basta...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    stejne jako kvalitni zalozky, nikdo je nepouziva
    LUDO
    LUDO --- ---
    87HIGHFLYER: skiny nie su, nikto ich nepouziva
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    dá se někde změnit v opeře next celkovej skin? Má verzi 17.0, win xp, a opera next je modrá. Dá se to změnit? Povedlo se mi změnit akorát témata, ale změnu skinu nemůžu najít. dík
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ja zjistil, ze 99% problemu se stabilitou opery vychazelo z jeji kooperace s flashem. jakmile jsem v opere nastavil globalne flash na pozadani, vse je najednou ok a opera citelne mene zatezuje system (drive jsem zjistil, ze hrat swtor s operou a bez zpusobuje znacny rozdil v fps. ted je to jedno)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jak sestrelit operu, ktera je zaseknuta tak ze nereaguje na zavirani tabu a zavirani aplikace. Pokud ji budu chtit sestrelit ve spravci uloh tak tam je pro kazdy tam extra proces + nejake bonusy pro pluginy. Ale ja chci TABy zachovat :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LUDO: neni, nebude, protoze "nikdo ho nepouzival, tak jsme ho odstranili"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam