• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    SAMQ
    SAMQ --- ---
    LUDO: Mel bych na vas dotaz, pouzivam myopera.com mail, a vyhovuje mi. hlavne kvuli grafickymu rozhrani. Nezna nekdo z vas vhodnou alternativu (nechci pouzivat gmail, seznam, hotmail atd.)
    Diky
    LUDO
    LUDO --- ---
    BELKIN: hmm, to je dobry pristup usetrit 2 min klikania v config toole za par desiatok minut/hodin hladania
    LUDO
    LUDO --- ---
    BELKIN: tak si deaktivuj vsetky nastavenia a nastav len tie ktore chces, just simple as that
    LUDO
    LUDO --- ---
    BELKIN: https://addons.opera.com/en/extensions/details/extendtube/

    Asi to spada do kategorie tube enhancer ale da sa to uplne v poho nakonfigurovat
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Funguje už v 18tce synchronizace?
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Aha... Já si řikam, že to vypadá nějak divně, a ona mi zmizela z Opery všechna rozšíření.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SMOKY:
    na 18 v práci taky OK. Tu mi ale zase nefunguje "."
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NECROMAN: V O17 mi to funguje
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    no totío naopak funguje matoucne. jelikoz treba na teto strance dam hledat "cisla" coz se tu vyskytuje a kdyz dam F5 (jsem na stejne strance), tak F3 neudela nic. Pokud zmacknu "tecku" tak mi vyjede dialog s textem "cisla" ale je podbarveny cervene (nic se nenalezlo). A tedy musim obsah smazat a znovu vlozit... teda staci jen jeden znak...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: a uz tam funguje to, ze na jedne strance neco dam vyhledat, prejdu na jinou, dam F3 a najde mi to vysledky podle predchoziho stringu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: Mam a stejne nechapu :). Uz jsem jen na mobilu zkusim zitra.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: nepotrebujes testovat nic v starej opere. su to vlastnosti novej opery. len treba mat povolene advanced keyboard shortcuts.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    nemam tu starou operu... takze neotestuji...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: / = .

    cisla... skus stlacit 1 a 2. a potom na numpade. nemusis nic vediet; je to prepinanie tabov.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    / jsem co vim nikdy nepouzival. O co jsem prisel?
    cisla taky ne bo bych nikdy nevedel pod kterym cislem mam co :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: "." funguje uz dost dlho co viem, skor ma serka, ze nejde "/", kedze bodku som nepouzival. ale neskutocne ma stale vytaca nemoznost prepinania tabov s cislami na numpade (+ samozrejme nemoznost minimalizovanie tabov po opatovnom kliku na ne... a este dalsich 50 veci :D )
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Zkusila bych po vzoru chromu opera:flags (nebo za tu dvojtečku ještě strčit //)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    a konecne funguje vyhledavani na strance po zmacknuti "." Ctrl+F uz me notne sralo a za ty 4 NEXT verze jsem si na to fakt nezvykl...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak zdá se že 18 NEXT už umí synchronizovat... alespoň mi hlásí že Sync server is temporarily unavailable... tak snad jen nyni :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    v nove opere bylo nejake lepsi nastaveni misto opera:config se psalo... a ted babo rad :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam