• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    LUDO
    LUDO --- ---
    TOMAS3333: no vypada to ze linuxovu verziu uz zahodili asi kompletne, cas dat Opere papa a po 9 rokoch znovu vitaj Firefox
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Time to move on: Final patch for Opera 12 due by mid-2014 | ZDNet
    http://www.zdnet.com/time-to-move-on-final-patch-for-opera-12-due-by-mid-2014-7000023427/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TO je ale porad nejake DEV verze ne? nevidim ji ani na NEXT...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WRONSKI: jako dobrou novinku vidim to, ze uz lze pretahnout tab bezi okny, nebo vytvorit tazenim nove okno. Blokovani obsahu resim pres AdBlock plugin a funguje v pohode. Misto Dragonfly je tam ten Chrome dev nastroj, ktery mi vzdy prisel lepsi - treba umi debugovat JavaScript bez nutnosti refreshe stranky, coz je zlata funkce.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    tahle debata uz byla tady i jinde tisicpadesatkrat. nekomu prijde "chromackej" dost pouzitelnejsi, nekomu prijde operacky a nekdo je proste navykly a nema nejmensi duvod menit. ja treba jej pouzivam pravidelne a pokud v nove opere neni, tak je to pro me naprosto neprekonatelny duvod ji vubec neinstalovat. mimo to je evidentni, ze jeho zmizeni nema nic spolecneho s tim, zda je pouzivan ci ne, vzhledem k tomu, ze stejny osud potkal i bookmarky, u kterych mi proste nikdo nenamluvi, ze je lide nepouzivali
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI: Ja myslel ze to je veta oznamovaci :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SMOKY: já to používám fakt hodně.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SMOKY: Chrome já používat nemůžu, protože jsem zvyklý na Opera a pak mě akorát spoustou věci sere. Zkoušel jsem to, nejde to. :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    PAPRIKODLAK: Vidíš, mne ten chromackej, co je tam teď přijde dost pouzitelnejsi, ale to je asi vo zvyku
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SMOKY: Jo. Na to, že weby nedělám, ňák často.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    To někdo používá?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ono to neumi dragonfly?
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Už to umí edit zkratek a gest, poznámky, blokování obsahu, dragonfly, userscripty a vlastní css?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera 18 je venku!
    Opera 18 has landed! - Opera Desktop - Opera Software
    http://blogs.opera.com/desktop/2013/11/opera-18-landed/
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    TOMAS3333: Dík. :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PAPRIKODLAK: hm, tak ja na to skusim mrknut ked sa budem najblizsie hrabat v kode
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    TOMAS3333: Jojo, stará. Ale nová to dělá stejně.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PAPRIKODLAK: 12.x? nevies ci to robi rovnako aj chropera?
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    TOMAS3333: Nemůžu si udělat vyhledávač na ITAD, protože opera do mezer fláká + a ITAD by rád %20. :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam