• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    TOMAS3333: Dík. :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PAPRIKODLAK: hm, tak ja na to skusim mrknut ked sa budem najblizsie hrabat v kode
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    TOMAS3333: Jojo, stará. Ale nová to dělá stejně.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PAPRIKODLAK: 12.x? nevies ci to robi rovnako aj chropera?
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    TOMAS3333: Nemůžu si udělat vyhledávač na ITAD, protože opera do mezer fláká + a ITAD by rád %20. :/
    POLMO
    POLMO --- ---
    synchronizacia bude ci ne? ved ked v 17 kliknem na sychro tak mi vyskoci ;
    "Pracujeme na zlepšení synchronizace a na její lepší integraci s naší další generací prohlížečů.
    Prozatím však použijte k přístupu ke svým záložkám a dalším datům toto webové rozhraní.
    Děkujeme za vaši přízeň."
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Je nejaka zkratka pro otevreni noveho listu na pozadi? V 12.x to byl Shift klik koleckem nebo Shift klik LT (pokud si pamatuji)...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Pokud nejde v Opeře předefinovat cesty k potřebným souborům na cloud, tak je to pořád drbání se na pravé straně hlavy levou rukou ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SLUPKA:
    a co synchrponizace skrz nejaky cloud?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    TROFOZOIT: Já používám operu na několika desktopech a kopírování profilu pro mne opravdu není řešením synchronizace :))
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    SLUPKA: Popravdě mi chybějící Opera Linka přijde jako jedno z těch úplně nejmíň podstatných věcí. Protože se dá nějak nahradit.
    Pokud samozřejmě teda neinstaluješ novou Operu někde denně (to není vtip, kdysi jsem tak dělala ;), pak samozřejmě bych to chápala, že je to otravné.

    Chybějící synchronizace se vyřešila prostým nakopírováním buď celého profilu a nebo několika souborů a adresářů z něj.

    Co má v tomto ohledu větší smysl je synchronizace mobilního prohlížeče, protože tam jsou takovéhle operace o dost těžší.
    Nicméně zase, tam mi vadil fakt, že na mobilu používám (a mám ve speedialu) i dost jiné stránky než na desktopu, takže jsem prakticky používala Opera Link pouze mezi mobilními prohlížeči.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Opera link ti nechybí? Já na novější operu přejdu, jakmile tam bude. Pohodlí synchronizovaných hesel, speeddialu apod. nechci opouštět :))
    E42
    E42 --- ---
    NECROMAN: Špehování je mi ukradený, od toho mám alobalovou čepici. Speed dial souhlas, ale to je mi málo.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    E42: Opera měla dosud poměrně dost jinou filozofii než Chrome (který měl filozofii "jste úplně pitomí takže klikněte tady a bude to super"), takže já hlavně pořád doufám, že něco z ní bude zachované a ty featury se do Opery postupně vrátí.
    Ostatně by měli, protože jak říkáš, nikdo nepotřebuje další Chrome, ale něco co se liší.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    E42: nespehujete te jako Google na kazdem kroku? :)
    Navic SpeeDial je mnohem vice pouzitelny, nez v Chrome.
    E42
    E42 --- ---
    CARTMAN: Za Gestures dík, vyzkouším. U searche jsem se týhle odpovědi bál, ta zabudovaná implementace v Chromu je oproti starý Opeře bohužel dost strašná. Na druhou stranu pokud vím, nová Opera ji má úplně stejně blbou.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    E42: na gestures mam
    Gestures for Google Chrome
    https://chrome.google.com/...store/detail/gestures-for-google-chrom/jpkfjicglakibpenojifdiepckckakgk

    a search jde primo v jadru chrome pres
    Settings / Settings / Search / Maange search engines
    v otevrenem okne pak druhy sloupec funguje jako shourtcut
    E42
    E42 --- ---
    CARTMAN: Můžeš doporučit konkrétní Chrome extensions na ty gesta a search? Zrovna nedávno jsem je tu poptával. Dík.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    E42: btw vim urcite ze "gestures fungujici kompletne vsude ne jen na webech a search shortcuty" chrome uz umi a misto opera link je tam google ucet. Defakto jediny co me zatim drzi u opery je zelezna kosile a shortcuty na bookmarky. jelikoz nova opera bookmarky ani nema z myho hlediska nenabizi nic co chrome neumi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam