• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    iP = iPhone

    No taky jsem si kdysi v dobe Mozzila browseru (ne Firefox) delal spousty zalozek. Ale pak jsem zjistil ze nez hleedat v zalozkach ktere velice rychle starnou je lepsi VZDY pouzit google :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (teraz este moznost oznacit viac / vsetky )
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ani nie... ale ked uz su tam :)


    KOC256: aaa funguje (aj ked netusim co je iP).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    opravdu potrebujes vsechny ty bookmarky? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    stejne jako na iP. proste pretahni jeden na druhy dokud se nespoji...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a po jednom? to je robota na na par storoci :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: hm a ako spravim novy chlievik, do ktoreho by som ich dragol? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    D&D :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    je vlastne daka moznost editacie speed dialu? naimportoval som tam hafo bookmarkov zo starej opery, ale kedze ich tam bolo vela takych co nemali adresar, tak je tam trosku bordelcek...
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Přeinstalovával jsem notebook, tak jsem tam nechal už jenom novou Operu. To su zvědavý, teda.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ha, Opera 19 konecne opravuje toto:
    DNA-6755 Searching through F3 on new open tab doesn’t perform previous search
    LUDO
    LUDO --- ---
    TOMAS3333: no vypada to ze linuxovu verziu uz zahodili asi kompletne, cas dat Opere papa a po 9 rokoch znovu vitaj Firefox
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Time to move on: Final patch for Opera 12 due by mid-2014 | ZDNet
    http://www.zdnet.com/time-to-move-on-final-patch-for-opera-12-due-by-mid-2014-7000023427/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TO je ale porad nejake DEV verze ne? nevidim ji ani na NEXT...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WRONSKI: jako dobrou novinku vidim to, ze uz lze pretahnout tab bezi okny, nebo vytvorit tazenim nove okno. Blokovani obsahu resim pres AdBlock plugin a funguje v pohode. Misto Dragonfly je tam ten Chrome dev nastroj, ktery mi vzdy prisel lepsi - treba umi debugovat JavaScript bez nutnosti refreshe stranky, coz je zlata funkce.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    tahle debata uz byla tady i jinde tisicpadesatkrat. nekomu prijde "chromackej" dost pouzitelnejsi, nekomu prijde operacky a nekdo je proste navykly a nema nejmensi duvod menit. ja treba jej pouzivam pravidelne a pokud v nove opere neni, tak je to pro me naprosto neprekonatelny duvod ji vubec neinstalovat. mimo to je evidentni, ze jeho zmizeni nema nic spolecneho s tim, zda je pouzivan ci ne, vzhledem k tomu, ze stejny osud potkal i bookmarky, u kterych mi proste nikdo nenamluvi, ze je lide nepouzivali
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI: Ja myslel ze to je veta oznamovaci :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SMOKY: já to používám fakt hodně.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SMOKY: Chrome já používat nemůžu, protože jsem zvyklý na Opera a pak mě akorát spoustou věci sere. Zkoušel jsem to, nejde to. :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    PAPRIKODLAK: Vidíš, mne ten chromackej, co je tam teď přijde dost pouzitelnejsi, ale to je asi vo zvyku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam