• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: ja som mal chvilku staru a novu operu sucastne pustenu. novu na weby, kde stara dako pokrivkavala a staru standardne na weby... a bolo to dost unavne a viac narocnejsie ako pouzivanie iba jednej (chromej) opery.
    ako napr riesis ak ti niekto na KK/G+ posle link? otvaras v starej? copypastujes permanentne linky z jednej do druhej? strata casu / energie... :/
    a tiez pisem z opery :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    HADIAK: Kdepak, používám ji. Chrome mám jen spuštěný.. inline search nejde customizovat, vyhledávače a bookmarky mizerně, nemá panely, kde mám notes vkládané do formulářů a nějaké upravené webové aplikace, vždycky když se zapomenu a otevřu tam nějaký tab tak vyskočí vedle a ne na konci, neumí vracet omylem zavřené taby na Ctrl+Alt+Z, PDFka mi umožňuja akorát otevřít v pluginu nebo uložit.. v něčem takovém se nedá absolutně pracovat :)
    A tohle ti píšu taky v Opeře ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: takze vlastne tu 12.16 nepouzivas - len ju mas spustenu :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Já mám pořád 12.16 a nic moc mi nechybí. Gmail, G+ a Facebook mám otevřený v Chromu.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEVIN00: JJ ale ani s WebKitem není verze pro Linux...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    Aha... dik...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Od verze 3 je používáno jádro WebKit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CERMINEK: No pokud vim tak to je nadstavba nad explorer. Takze linuxovou verzi asi budes dlouho hledat.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    TOMAS3333: Mno má zajímavé fíčury, více bych rád poreferoval, ale nenacházím linuxovou verzi...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    CERMINEK: please elaborate, co sa ti na nom paci?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEVIN00: Tak jej tak pročítám a dost se mi líbí... Opera je vážně asi KO :(
    BOPA
    BOPA --- ---
    KEVIN00: právě jsem si Maxthon stáhnul a jdu zkoušet... Připadá mi, že Opera, jak bývala sqfjelá v minulosti, už není tak na výsluní... škoda, měl jsem ji rád...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Osobně asi přecházím na Maxthon ... Opera je víceméně asi již mrtvá :/ :/
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    TROFOZOIT: jj po dvou hodináých googlování jsem si všiml. Škoda mno :/
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Linuxová verze není a jsou takové interní informace že patrně už ani nebude. Linuxový developeři údajně dostávají zadané jiné úkoly a oficiální zprávy o vydání linuxové verze stále akorát mlží.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Zrada, natáhl jsem nové openSUSE, stáhnu z repozitáře Operu a ona je to 12.16. Tak vlezu na Google a ona Opera Next, tedy 19 pro Linux vůbec není. Paráda, jsem ušetřen trápení, ale budu si muset zvyknout na Chrome...
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    Removing Google search box in Speed Dial

    1. enter the Konami code, as inDigazzZ wrote:
    "Go to opera: // settings
    Move the cursor away from search field
    Hit ↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → b a
    Look at the bottom of a page

    you'll see 'Always show power user settings'".
    Tick the checkbox on the left, and then go to the "Hide the search box in Speed Dial" option, and tick the checkbox on the left.

    2. edit two config files, just follow by XA tips:
    "always_show_power_settings": true
    you can add this (in correct JSON!) to the "Local State" settings file in the profile. Then there you have it: The "Power User Settings" enabled, marked by a flash.

    In "Preferences" settings file the first level entry
    "speeddial": {
    "hide_search_box": true
    }
    switches off the search box on speed dial."
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    CERMINEK: To umi snad kazdej tool, s kterym jsem pracoval
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OMNISLASH: Jop, po udělání update Chrome jsem též zjistil že to jde. Avšak JS konzoli nepoužívám tak často, jako jsem používal CSS tool v DF.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam