• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: som sa rozculil, ale pozeram ze to je v dev 21 (skusal som next 20)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    omfg, nova opera nedokaze ukazat plnu URL bez toho aby som musel kliknut do address fieldu? to si snad robia prdel ne? ze vraj "showing full url is bad for your security" - srsly? LET ME FUCKING DECIDE
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Nevím, co s tím youtube udělali, ale vůbec se to nedá používat ve staré Opeře. Totálně ji to zasekává.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FI_YOU:
    jn
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    KOC256: Jeste by se pro ne nemuselo lozit do hlavniho menu. Ukotveny history tab neni reseni. Chce to tlacitko :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nová verze 20.0.1387.37:

    DNA-16109 [Win] Not possible to select second and some more links from Recently Closed, when the list is scrollable


    Konečně toto me nekonečně sralo!
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KOC256: Ne

    KOC256
    KOC256 --- ---
    SLUPKA:
    Ne

    Nemáš to vyplé?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Zdravím,
    přestal mi fungovat nyx chat v opeře (používal jsem starou), tak jsem se rozhodl vyzkoušet novou operu (stable), nicméně ani tam mi nefunguje. Má s tím taky někdo problém?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jak vypnout pro danou stranku v Chropere javascript? Potrebuji odladit stranku bez JS a nejak jsem to nenasel...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    HADIAK: Mám na výběr střídat Operu a Chrome nebo... nebo zapomenout na všechno co potřebuju od prohlížeče a používat jenom něco jiného (Chrome, Firefox, novou Operu..). Ten výběr je dost jasný.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: chapem. ale musim povedat, ze by ma to tak nebavilo.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    HADIAK: Je to trochu náročné si pamatovat, kde co mám, ale proto mám taky Chrome a ne Chromperu, protože je viditelně odlišný.

    Odkazy z FB a G+ v Chromu otvírám samozřejmě v Chromu, ale to jen otevřu, přečtu, zavřu, mimojiné proto, že Chrome nezvládá víc tabů delší dobu.
    Je to problematické i tím, že např. používám editor fotek na G+ (který mimochodem funguje jedině v Chromu, takže nepomůže ani jiný Webkit prohlížeč) nebo plugin pro správce citací, který je jen pro Chrome.
    Tudíš někdy kombinuju, že vyhledávám v databázi článků v Chromu, abych mohla článek hned přidat do citačního manažeru, ale pokud chci otevřít fulltext PDF, nakopíruju tu adresu do Opery, protože Chrom mi to nedokáže otevřít externě.

    Ale pokud nemusím, tak necopypastuju, ale v Chromu otvírám kromě zmíněných tří tabů pouze dočasně a zavírám. Takže vím, co v Chromu najdu, a veškeré smysluplnější-dlouhodobější věci dělám v Opeře.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    TROFOZOIT: Taky to tak řeším...

    KEVIN00: Díky za link!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: ja som mal chvilku staru a novu operu sucastne pustenu. novu na weby, kde stara dako pokrivkavala a staru standardne na weby... a bolo to dost unavne a viac narocnejsie ako pouzivanie iba jednej (chromej) opery.
    ako napr riesis ak ti niekto na KK/G+ posle link? otvaras v starej? copypastujes permanentne linky z jednej do druhej? strata casu / energie... :/
    a tiez pisem z opery :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    HADIAK: Kdepak, používám ji. Chrome mám jen spuštěný.. inline search nejde customizovat, vyhledávače a bookmarky mizerně, nemá panely, kde mám notes vkládané do formulářů a nějaké upravené webové aplikace, vždycky když se zapomenu a otevřu tam nějaký tab tak vyskočí vedle a ne na konci, neumí vracet omylem zavřené taby na Ctrl+Alt+Z, PDFka mi umožňuja akorát otevřít v pluginu nebo uložit.. v něčem takovém se nedá absolutně pracovat :)
    A tohle ti píšu taky v Opeře ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: takze vlastne tu 12.16 nepouzivas - len ju mas spustenu :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Já mám pořád 12.16 a nic moc mi nechybí. Gmail, G+ a Facebook mám otevřený v Chromu.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEVIN00: JJ ale ani s WebKitem není verze pro Linux...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    Aha... dik...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam