• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    ADAM
    ADAM --- ---
    jo, thunderbird je naprd.

    já jsem zjistil, že email bez webového klienta je nanic. emaily jsou plné odkazů, které prostě člověk chce otevírat naprosto běžně middleclickem..

    čili opera 12 je pořád best email klient - protože lepší klient s aspoň starým browserem, než žádným browserem.

    nejlepší alternativou je vhodně nastavený gmail. klávesové zkratky + pár doplňků a jde to používat téměř jako opera mail.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    LUDO: mam pocit ze vertical view som zapinal a nieco mi na nom vadilo, uz som to odinstaloval a nechce sa mi to nahadzovat znovu
    LUDO
    LUDO --- ---
    TOMAS3333: ja som tam zas thready vypinal, lebo boli zapnute

    inac layout:
    preferences -> layout -> vertical view
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    LUDO: ten som mal vcera nainstalovany a dokazal som tam dostat thready (s ktorymi som az tak spokojny nebol), ale uz nie ten trojstlpcovy layout. mas navod?
    LUDO
    LUDO --- ---
    TOMAS3333: Thunderbird
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    nemate niekto nahradu za operacky email klient? chcem aby to vedelo thready a ten 3 stlpcovy layout ako ma opera (ucty, spravy, obsah spravy)
    LUDO
    LUDO --- ---
    ze Opera Turbo nazov je spat, to sa zase zacal do Opery vracat zdravy rozum? :D
    EUCHRID
    EUCHRID --- ---
    Nevíte někdo, prosím, proč mám zašednutý importér záložek? Hledal jsem to tady i na netu a nějak stále nechápu proč...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Opera Releases a New Version For Linux - Slashdot
    http://linux.slashdot.org/comments.pl?sid=5316601&cid=47308899
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Opera Finally Sees New Linux Update With Opera 24 Developer Stream ~ Web Upd8: Ubuntu / Linux blog
    http://www.webupd8.org/2014/06/opera-finally-sees-new-linux-update.html

    ... teď by mě fakt zajímalo, jestli funguje ta synchronizace
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: sa da aj v novej ;)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    KOC256: dík, zkusim...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRYKOLAKAS:
    tak poustim starou operu :) tam to je prave jeste super... jde to konfigurovat i per web...

    pravym na strance -> 'Upravit mistni nastaveni' -> Obsah -> 'Povolit zasuvne moduly' (pripadne jen na vyzadani)

    to je pro stranku. Pak neco obdobneho hledet i v globalnim nastaveni...
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    KOC256: 12.17
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRYKOLAKAS:
    jakou mas verzi?
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    KOC256: hm, zakázat pluginy... kde a jak?
    já operu používam už deset let, ale nikdy jsem nemusel nic takovýho řešit, vlastně většinu věcí v nastavení ani nevim k čemu je
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRYKOLAKAS:
    zakazat zasuvne moduly...
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    trochu noob dotaz: dá se nějak v opeře zakázat, aby přehrávala jakýkoliv zvuky z webovejch stránek? (strašně mě štvou všechny ty bannery co začnou hrát reklamu jentak bez varování, já mam běžně otevřeno kolem dvaceti tabů a než najdu co to sakra hraje tak to trvá)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: Pripojuji se...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    da sa dako ignorovat neplatny/zly cerifikat (O22/W) aby som pokazde pri navsteve danej stranky nemusel davat continue a zbehlo to automaticky? dik.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam