• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MESKALITO: ak ti chybaju len skupiny tabov tak sa mozes povazovat za stastneho cloveka
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    tak další skvělá vylepšení, ne-načítání všech tabů na startu jsem už hledal dlouho, jen nemůžu najít takové ty skupiny tabu, to bylo zrušeno? Skvěle se s tím pracovalo, když mám třeba PC na doma i na práci, nebo to byl nějaký plugin? díky
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    HADIAK: vřele děkujem za radu, šlape to hned o poznání lépe.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SUK: skor ci neskor bude musiet asi v12 opustit kazdy. takze asi lepsie skor.
    SUK
    SUK --- ---
    Mi to slape v poradku... (taky v12)


    HADIAK: Pokud nekdo pouziva v12, tak bych mu chrOperu zrovna nedoporucil ;)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    mne to ve dvanactce tez neslape uz nejaky cas, bohuzel
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MESKALITO: hm. skus v23 :)
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    Version 12.17
    Build 1863
    Platform x64
    System Windows 7
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nova / aktualna opera?
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    + bych ještě doplnil, že vůbec v Opeře nevidím možnosti liků u jednotlivých příspěvků etc....
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    ahoj po delší době se vracím na nyx a nezobrazuje se mě při kliknutí levou myší na obrázek uživatele menu, zkoušel jsem přenastavit pop-ups, ale žádný vliv. Operu jsem používal vždy a dříve mě to v pohodě chodilo, v jiných prohlížečích mě to chodí také, nějaká rada/doporučení? děkuji
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Já se naopak zase pustil do vylepšování funkcí staré Opery 12.14. Vidím to tak, že těch pár webů se zprzněným JS nějak překousnu (použiji Firefox), ale Opery 12 se jen tak nevzdám.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    N0NECZ: U Maxthonu mi nejvíce vadí, že nelze blokovat reklamy. BTW [ Maxthon Cloud Browser ] :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Tak jsem si dneska říkal, jestli už je čas zkusit tu novou Operu, jestli se podobá verzi 12 nebo ne....přečetl to tady, přečetl to jinde a asi zase prd. Nicméně to nebylo uplně marné. Začínám se pomalu smiřovat s tím, že asi nedostanu už funkce na který jsem si zvyknul a tak už se poohlížim jinde, jelikož všechny velké prohlížeče prostě chtě nechtě mají to samé minimalistické prostředí, které hezky vypadá, neotravuje, dokáže být i občas rychlé (záleží už na prohlížeči), nicméně je to jako v nákupním centru a ne jak doma v obýváků (pro mě feel staré opěry). A tak jsem dneska zkusil nainstalovat Maxthon. Má s tím někdo zkušenosti? Nevím co si o něm myslet nebo na co si dát pozor, nicméně hodně funkcí co na mě vybaflo jenom tak zpoza prvních pár lišt jsou jakoby opeře 12.xx z oka vypadly, případně jsou tam ještě nějaké, které v základu Opery nebyly. Ovšem z podstaty jsem skeptik, tak čekám, kde narazím.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    SUK: pardon. v tomdle konkretnim pripade leve. a ano souhlasim s tebou. nekdy je to nekde napest. ale to je jen ..nazval bych to.. pouziti hezke technologie na spatnem miste..
    SUK
    SUK --- ---
    HONZAF: Jestli neco nesnasim, tak je to, kdyz si "webova stranka" nabindi nejaky klavesy nebo pravy tlacitko. To proste na webu nema co delat!
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    REDFOX: snizeni zateze serveru, rychlejsi odezva UI .. ? (a prijde mi ze neco treba jinak neudelas... (treba klikni pravym mysitkem na ikonku a dej odpovedet..) ja tomu teda nerozumim priznavam ..)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    To je ten Web2....... 0
    SUK
    SUK --- ---
    REDFOX: Tenhle trend me taky sere, ale jsou chvile (zdrojem dat je pomaly zarizeni, ktery ma dost jiny prace, nez generovat obrazky a podobny veci), kdy je tohle docela od veci. Mimochodem, nepredstavuj si pod tim web ala facebook. To moje funguje ve vsem od Opery 12 vcetne. A pomaly to neni. Nicmene je pravda, ze to je dost specifickej pripad...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    REDFOX: lebo je to dynamicke?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam