• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja zalozky opustil pred 5ti lety... Takze na me jste vy uplne konzervy a Opera jen mirne opozdena :D

    Jinak jo chapu ze nekomu to proste vyhovuje, tak at tam klidne jsou...

    Moje zalozka je dneska uz jen googel, nepotrebuji a nechci si nekde uchovavat nejake prehistoricke weby kdyz treba jiz existuji lepsi... a tech par (cca 20) webu ktere jsou stalice (tracker, nejake admin weby, zajmove weby, ...) mam proste v speeddialu :)

    Nez se spusti hromy blesky, tak jeste jednou opakuji, ze takto to mam ja a nikomu to nenutim a schvaluji at se klidne nektere zabehnute veci nemeni...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Bez záložek je vysloveně k smíchu. Vrátit po dvou letech s velkou slávou do prohlížeče záložky.. je ještě víc k smíchu. Doufám, že na nich potom budou fungovat nicknames stejně jako v Chromu, tj. příšerně blbě. Ale třeba překvapí.

    Ale v prvé řadě, Opera bez sidebaru není ani tak k smíchu jako na hovno (mně).
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ma slova, chybi toho spousta, ale bez zalozek je to vylozene k smichu. takze uvidime, jak se to paka vyvine dal
    SUK
    SUK --- ---
    REDFOX: Samozrejme. Ale je to dobra cesta. Treba jednoho dne budeme mit misto chrompery Operu s webkitem. Zacnu tomu zase fandit :)
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Kromě záložek ještě chybí chromé Opeře plno vylepšení, aby byla stejně použitelná jako v12...
    SUK
    SUK --- ---
    Takze opravdu. Jeste tak rok a ona mozna i ta nova bude pouzitelna pro hovada, jako ja. Jen bez mailklienta :(

    Firefox, Chrome a Opera se dočkají novinek hodných pozornosti - Root.cz
    http://www.root.cz/...ji-novinek-hodnych-pozornosti/#utm_source=rss&utm_medium=text&utm_campaign=rss
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    tak počáteční nadšení se každým dnem ztrácí :/ čím dál tím více věcí mě zde nefunguje....
    asi jdu na 12.14, hlavně formuláře, to se mě sekne z 90% ....
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    MESKALITO: V Opeře 12.14 to funguje OK, novější verze do 12.17 vč. jsem kvůli bugům přestal používat a udělal downgrade.
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    TOMAS3333: aha xD no je pravda, že po dni používání se mě to pravidelně seká a nefunguje dalších pár věcí, které jsem už raději vypnul, ale alespoň se zpravidla stránky zobrazují jak mají.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MESKALITO: ak ti chybaju len skupiny tabov tak sa mozes povazovat za stastneho cloveka
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    tak další skvělá vylepšení, ne-načítání všech tabů na startu jsem už hledal dlouho, jen nemůžu najít takové ty skupiny tabu, to bylo zrušeno? Skvěle se s tím pracovalo, když mám třeba PC na doma i na práci, nebo to byl nějaký plugin? díky
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    HADIAK: vřele děkujem za radu, šlape to hned o poznání lépe.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SUK: skor ci neskor bude musiet asi v12 opustit kazdy. takze asi lepsie skor.
    SUK
    SUK --- ---
    Mi to slape v poradku... (taky v12)


    HADIAK: Pokud nekdo pouziva v12, tak bych mu chrOperu zrovna nedoporucil ;)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    mne to ve dvanactce tez neslape uz nejaky cas, bohuzel
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MESKALITO: hm. skus v23 :)
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    Version 12.17
    Build 1863
    Platform x64
    System Windows 7
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nova / aktualna opera?
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    + bych ještě doplnil, že vůbec v Opeře nevidím možnosti liků u jednotlivých příspěvků etc....
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    ahoj po delší době se vracím na nyx a nezobrazuje se mě při kliknutí levou myší na obrázek uživatele menu, zkoušel jsem přenastavit pop-ups, ale žádný vliv. Operu jsem používal vždy a dříve mě to v pohodě chodilo, v jiných prohlížečích mě to chodí také, nějaká rada/doporučení? děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam