• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    vysiel dnes tech preview 1 Vivaldi browseru (afaik ludia co odisli z Opery). este som neskusal
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FI_YOU:
    jo ty hesla jsou uplne nepouzitelne oproti stare opere... ta zvladala i ruzne nestandardni situace...
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    CALIBOS: Nepodarilo se mi to na dvou strojich (taky zalohuju cely profil). Opera me s timhle zacina dost srat, nevim z jakeho duvodu obcas prestavaji fungovat i hesla, ktera jsou ulozena v password manageru a drive jela bez problemu.
    Bookmarks jsem jaksi naimportoval, a stejne nefunguje autocomplete pri psani v adresovem radku. Mozna delam neco spatne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No na starem PC jediny WAND.DAT je ten od stare opery 10.x. A teda abych vyloucil jeho pouziti i novou operou tak na novem PC kde uz par hesel mam ulozenych tento soubor vubec nemam...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CALIBOS: vidis to, presne tam som to hladal a nemam to tam ;) ale jak hovorim, search a *tadaaa*
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    Když si dáte v Opeře Help -> About Opera, tak mám wand.dat ve složce profilu - Opera directory... Většinou si zálohuju celý profil, případně ho přesouvám mezi PC...

    Podařilo se někomu naimportovat hesla, bookmarky atd do Opery Next? Jsem s tím chvíli bojoval a bez úspěchu :-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ved si daj hladat na disku wand.dat a mas to. ja to mam teraz tiez uplne inde ako by som predpokladal; ale uz sa ani necudujem, kedze updatujem (bez cistelo installu) uz z verzie jednadva :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    KOC256:
    ted jsem ty hesla resil... a zatim nevyresil...

    Je to posledni vec diky ktere mam porad starou masinu na stole a doufam ze me neco osviti... zatim je plan prenest WAND ze stare opewry a pres to nainstalovat novou a pokusit se preimportovat alespon to... a nebo pojedu na cisto a budu ty hesla dohledavat a resetovat po vsech certech :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vite nekdo, kde se v nove Opere ukladaji bookmarky a ulozena hesla? Kdyz budu chtit provest cistou instalaci Windows, abych o to neprisel. Dik :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    +1 na oboji
    SUK
    SUK --- ---
    REDFOX: Vsiml. Krom urvanyho zelenozmrda druhy duvod, proc nakupovat kdekoliv jinde. I za cenu toho, ze to bude o par drobnejch drazsi...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Všimli jste si, jak šíleně laguje web alza.cz v Opeře 12? Psal jsem jim e-mail, ale odpověď žádná.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TOMAS3333: LOL. Momentálně 26 ale je fakt že jsem to nedávno poněkud zkrouhla.

    A jinak teda nezbývá než opět pogratulovat, že v Opeře vymyseli něco co už v Opeře dávno bylo.

    A jinak nezkoušela jsem, ale Chrom skutečně po pár hodinách s více než pěti taby začíná pozvolna tuhnout. Já se ani moc nedivím, že jim tam nikdo nemá víc. Nevím jak to má Chrompera, ale bojím se že to je feature Chrome enginu ve kterým se prostě s trvalými >10 taby nepočítalo.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Bohužel nefunguje ani jedno.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kde nove opera uklada hesla?
    Snazil jsem se prenest co nejcistsi verzi a pak tam kopirovat z profilu jednotlive soubory ale porad se nedarilo tak jsem tam nakonec praskl celou slozku
    c:\Users\<USER>\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Next\

    a porad nic. Nevim zda to souvisi ale na starem PC mam hesla chranena nejakym master heslem napojenym na domenu... :o)

    a WAND.DAT soubor tam samozrejme nemam... kdyby chtel poradit nekdo toto :)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    to je to hlavní vylepšení tý nový "chromery" - že všechny užitečný funkce, a hlavně opera link, odstranili nebo znefunkčnili :)
    ...a možná to tam ve verzi 248 za deset let v polofunkční zkriplený podobě s velkou slávou navrátěj
    KOC256
    KOC256 --- ---
    rozchodili jste nekdo synchronizaci mezi browsery na Opere? Musi se to sice explicitne zapnout ale teda mi to nikdy nefungovalo :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    zjkus podrzet Shift nebo Ctrl nebo oboji :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Lze v Opeře nastavit, že pokud označím www adresu a z kontextového menu vyberu Přejít na webovou adresu, tak aby se odkaz otevřel v novém okně a ne ve stávajícím?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUK:
    myslim na poli soucasnych prohlizecu... bud to ma myt vsechno a dobre udelane (stara opera) nebo NIC. coz mozna splnuje ten seznam browser :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam