• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    No jelikoz dneska pamet stoji prd tak je to jedno ne? momentalne mam v NTB 12GB a stejne jsem nejvice zaplnil tak 4G :o)

    TOMAS3333:
    Urciote je vsechny potrebujes a ve vsech se vyznas :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ked si predstavim ze mam momentalne vo firefoxe otvorenych 382 tabov...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Když si představím, že s cca 25 taby ve staré Opeře jsem se stále vešel do nějakým 400MB paměti, zatímco Chrome si vezme několikrát tolik, chce se mi ...
    M0R
    M0R --- ---
    jo, ja si nakej ten blocker do toho stahnul

    takze kdyz mi bude nakej tab hodne zrat CPU a nebudu vedet kterej, tak ukoncenim prislusnyho procesu v task manageru se dotycnej tab zavre?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Spíš ja ta *** Chrome, protože Chrome má každý tab jako vlastní proces.
    (a rovněž nemá Block content funkci, což je důvod proč není ani v Opeře 214 nebo kolik, ovšem měly by tam snad fungovat Chrome addony jako Adblock)
    M0R
    M0R --- ---
    to je uz jak ta pica svchost
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    M0R: nie je to normalne, ale je to tak.
    M0R
    M0R --- ---
    taky nemate v opere 27 takovou tu funkci Block content, kde si proste naklikate na strance, ktery reklamy chcete povypinat...

    a taky se mi v task manageru ukazuje ten proces opery asi trinactkrat. je to tak normalni?
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    HADIAK: Používám stále nějakou 10.x verzi Flashe a žádný problém..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    som sam komu neskutocne obcas trhaju videa na jutrubke? (uz niekolko verzii flashu / nova opera).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ: Uz to neni opera link. Synchronizuji se otevrene zalozky a historie. Speed dial treba ne.
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: takže opera link zase jede?
    ADAM
    ADAM --- ---
    aha, tak proto mi to nefunguje. tak to je teda blbý.

    nicméně mám 2 nevyužívaný tlačítka na myši, tak to můžu zkusit dát tam.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    ADAM: Ano, je to "Button1". Můžeš si nastavit buď gesta (kliky) myši, nebo klávesovou zkratku, ale kombinaci myši+klávesy pravděpodobně nikoliv.
    ADAM
    ADAM --- ---
    lze ve staré opeře nastavit nějak shortcut pro "copy link address"? 
    zkouším zadat ctrl, shift, button1

    nevíte, zda je levý click "button1?"
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Gratulujeme k úžasnému vydřenému úspěchu a přejeme mnoho sil pro další rehabilitací po mozkové příhodě.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Prohlížeč Opera se znovu naučil synchronizovat uložené stránky – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...pera-se-znovu-naucil-synchronizovat-ulozene-stranky/sc-4-a-177494/default.aspx
    SUK
    SUK --- ---
    LYCO:
    REDFOX:

    Nenenenene. Zkuste to, prosiiiim :) htp://last.fm/ - otevru si nejakou stranku a kliknu na nejaky odkaz, treba na kapelu nebo tak, ten vede primo, bez meta a HTTP 3xx redirectu. Ve firefoxu me "zpet" hodi zpet, v Opere zustane na fleku...


    OMNISLASH: Tak nakonec dvojka vypada na nejakou reklamu, ktera si vybleje blokovanej flash pres celou stranku. Po asi 10 sekundach se znovu objevi posuvniky. Takze tohle, ano, je zpusobeno prasecky napsanym webem... :)
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Takže shrnuto, jako obvykle není problém v Opeře, ale v prasecky napsaných webech.
    LYCO
    LYCO --- ---
    SUK: to první není jen problém opery. To je tím, že předchozí stránka obsahuje okamžité přesměrování meta tagem, takže se sice vrátíš zpět, ale okamžitě tě to zase přesměruje: http://www.w3.org/QA/Tips/reback
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ta dvojka byva casto fb lajkem, ktery si vybleje div pres vetsinu contentu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam