• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    neskutocne ma seru weby, kde nakliknem link/obrazok middle clickom a on sa otvori v aktivnom okne. to je daka featura tych webov, ze odchytavaju ten click, alebo novej opery, ze je to posrane?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    to je popravde asi jedina vlastnost, ktera se mi na nove libi oproti stare (kdyz pominu fungujici weby :D)
    ADAM
    ADAM --- ---
    v "nové" opeře mám nastaveno, že při všechny taby se načítají až když na ně kliknu.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Tak mi spadl net a po najetí jsem se znovu přihlásil k synchronizaci a mám všechny záložky 2x ... super featura aneb když už uživatele nasrat, tak pořádně
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    nedá se nějak nastavit, aby mě "skupinky tabů", které jsou minimalizované načítal prohlížeč až po jejich rozbalení a ne hned při spuštění prohlížeče?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Jestli se dobře pamatuji, tak se to vždy řeší pomocí nějakého js. Když je zakážeš, tak by mělo kopírování fungovat bez problémů.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: sprostost. ak by som naozaj chcel tak pozrem source stranky a je to. ale proste oznacit text je zaklad.

    OMNISLASH: o to nejde. hovorim, to bol len priklad.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ja tam tedy neco ve stare opere oznacim, zmacknu ctrl+c a mam to ve schrance
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Ochrana proti kopírování ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    jo taky jsem hledal kde per stranka vypnout JS a CSS :)

    No ale ruku na srdce, potreboval jsem to poprve od toho co pouzivam novou operu... teda ja to nepotreboval...

    Asi uz starnu ale prestavam mit tendenci do vseho vrtat a vsechno si strasne moc customizovat :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jde ten user css ve stare priradit jen k nekterym webum?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: jasne. len toto je jeden pripad zo sta. v starej som supol user css a *tadaa* profit. v novej na to pozeram jak puk a nic z toho...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    nevim... mozna je to pismo nejak preplacnute nejakym divnym fontovacem? ale muze to byt cokoliv :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a preco? (to je skor recnicka)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    ne
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ide vam tu oznacit / okopirovat text? - http://newfallout.com/fallout-4-trailer-explained/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Spoustu dobrych aplikaci przni jejich UI. Jak to nekdo muze udelat?


    ADAM
    ADAM --- ---
    alt-tab workaround pro mě nepřipadá v úvahu.
    monitory mám tři, ale nepřipadá v úvahu, že by hlavní browser a email nebyly oba na hlavním monitoru...

    pro mě naprosto zcela zásadní věc. tak zásadní, že raději budu používat webové rozhraní, než mít mailového klienta v jiném okně než browser...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256: k tomu nesmyslu o zazitem chybnem mysleni ve slozkach uz se, prosim, nevracejme, to uz tady bylo nekolikrat :-) pokud nekdo nabizi hledani jako prirozenou nahradu hierarchicke struktury, tak hrube zjednodusuje resene situace
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    jeste k tem bookmarkum... ja je uplne opustil (uz kdysi). Dneska je u vseho rychlejsi si najit aktualni verzi pomoci googlu a pro to malo co potrebuji mi staci speeddial... a s novou instalaci i ten zeje prazdnotou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam